Se 115 kamper fra Nyttårsturneringen i håndball direkte – her er helgens sendeplan

HÅNDBALLFEST: Her slipper Tromsø HKs 13-årsjenter jubelen løs under fjorårets Nyttårsturnering i håndball. Denne helgen er det klart for en ny maratonhelg med spenning, jubel og kanskje tårer. Og alt vises direkte på Nordlys.no.

HÅNDBALLFEST: Her slipper Tromsø HKs 13-årsjenter jubelen løs under fjorårets Nyttårsturnering i håndball. Denne helgen er det klart for en ny maratonhelg med spenning, jubel og kanskje tårer. Og alt vises direkte på Nordlys.no. Foto:

Nordlys.no serverer en stor livedekning fra den tradisjonsrike Nyttårsturneringen i håndball kommende helg.

DEL

[NORDLYS]: Allerede tidlig på fredagskvelden i årets første helg braker det løs. Et tjuetalls nordnorske håndballklubber med til sammen langt over 100 lag skal møtes på parketten i Tromsø til en actionfylt helg med håndball.

iFinnmark.no viser live hele helgen gjennom fra to baner i Tromsøhallen (sendingen lages av Nordlys). Det betyr at til sammen 73 innledende kamper vises fredag og lørdag, mens 42 sluttspillkamper – inkludert alle finalene – blir vist fra lørdag kveld og gjennom hele søndagen.

HER SER DU KAMPER FRA BANE A. (krever abonnement)

HER SER DU KAMPER FRA BANE C. (krever abonnement)

Her kan du se alle fredagens kamper i opptak.

Slik ser vårt sendeskjema for helga ut:

Fredag 4. januar:

BANE A:

17:00 Bravo HK-Sørreisa IL (G16)

17:25 Bravo HK Rød-Sørreisa IL 2 (G14)

17:50 Tromsø HK 2-Bossekop UL (J13)

18:15 Bravo HK rød- Alta IF (J14)

18:40 Bossekop 1-Tromsø HK 1 (J16)

19:05 Tromsø HK-Bossekop UL (J18)

19:30 Bossekop UL-Alta IF 1 (J16)

19:55 Sørreisa IL-HK Landsås (J16)

20:20 HK Landsås J18-Tromsø HK (J18)

20:45 Svolvær IL 2-Nerskogen IL (J16)

21:10 Bossekop UL 2-Tromsø HK (J16)

21:35 Tromsø HK-Bossekop UL 1 (G16)

BANE C:

17:00 Bravo HK Hvit-Tromsø HK 3 (J12)

17:25 Tromsø HK-Sørreisa IL Håndball (G12)

17:50 Alta IF 1-Bravo HK (J13)

18:15 Bossekop UL 2-Tromsø HK 1 (J12)

18:40 Alta IF 2-HK Landsås Nord (J13)

19:05 Bossekop UL 3-Tromsø HK 2 (J12)

19:30 Nerskogen IL 2-Lia-Brage HK (J12)

19:55 Bossekop UL 4-Sørreisa IL Håndball (G14)

20:20 Bossekop UL 1-Kabelvåg IL (G14)

20:45 Skjervøy IK-Lenvik Håndballklubb (G14)

21:10 Bossekop UL-Honningsvåg TIF (G14)

21:35 Alta IF-Bossekop UL 2 (G16)

Lørdag 5. januar

BANE A:

09:15 Nerskogen IL-Alta IF 2 (J16)

09:40 Bravo HK-Bossekop UL 2 (J16)

10:05 Sortland Håndballklubb J15-Bossekop UL (J16)

10:30 Sørreisa IL Håndball-Tromsø HK 2 (J16)

10:55 Harstad HK-Alta IF 1 (J16)

11:20 HK Landsås-Bravo HK (J16)

11:45 Svolvær IL 2-Bossekop UL 1 (J16)

12:10 Bossekop UL-HK Landsås (J18)

12:35 Junkeren-Tromsø HK (J18)

13:00 Bossekop UL 2-Sørreisa IL Håndball (J16)

13:25 Kabelvåg IL-Tromsø HK (G16)

13:50 Bossekop UL 1-Alta IF 2 (G16)

14:15 Tromsø HK 1-Nerskogen IL (J16)

14:40 Skjervøy IK-Bossekop UL 4 (G14)

15:05 HK Landsås-Bossekop UL 2 (J16)

15:30 Harstad HK-Bossekop UL (J16)

15:55 HK Landsås-IK Junkeren (J18)

16:20 Alta IF J16 1-Svolvær IL (J16)

16:45 Bardufoss/Omegn IF-Kabelvåg IL (G14)

17:10 Svolvær IL-Harstad HK (J16)

17:35 Alta IF 2-Svolvær IL 2 (J16)

18:00 Nerskogen IL-Bossekop UL 1 (J16)

18:25 Bossekop UL 1-Kabelvåg IL (G16)

18:50 Bossekop UL-IK Junkeren (J18)

19:15 J14 – A-1/4-3 Pulje C/1 – Pulje B/2

19:40 J14 – A-1/4-2 Pulje B/1 – 1. best av 3. plass

20:05 J14 – A-1/4-4 Pulje C/2 – Pulje A/2

20:30 G16 – B-1/2-1 Pulje A/3 – Pulje B/4

20:55 J18 – A-1/2-1 Pulje A/1 – Pulje A/4

21:20 J16 – A-1/4-1 Pulje A/1 – 2. best av 3. plass

21:45 J16 – A-1/4-2 Pulje B/1 – Pulje C/2

BANE C:

09:15 Kabelvåg IL- Tromsø HK 1 (J13)

09:40 Honningsvåg TIF-Tromsø HK 2 (J13)

10:05 Sørreisa IL Håndball 2-Bossekop UL (G14)

10:30 Skjervøy IK-Bravo HK rød (J14)

10:55 Lødingen IL-Tromsø HK 2 (J13)

11:20 Bravo HK- Frea IL (J13)

11:45 Bossekop UL-Honningsvåg TIF (J13)

12:10 HK Landsås-Alta IF 1 (G14)

12:35 Bossekop UL 4-Alta IF 2 (G14)

13:00 Sørreisa IL Håndball- Skjervøy IK (G14)

13:25 Honningsvåg TIF-Sørreisa IL Håndball 2 (G14)

13:50 Skjervøy IK- Honningsvåg TIF (J14)

14:15 Lenvik Håndballklubb-Alta IF 2 (G14)

14:40 Alta IF 1-Bossekop UL 3 (G14)

15:05 Bossekop UL-Bravo HK Rød (G14)

15:30 Bossekop UL 2-Bravo HK (G16)

15:55 Honningsvåg TIF-Alta IF (J14)

16:20 Nerskogen IL 1-Bossekop UL 3 (J12)

16:45 Bravo HK Hvit-HK Landsås (G14)

17:10 Sørreisa IL Håndball-Lenvik Håndballklubb (G14)

17:35 HK Landsås-Ankenes HK (J14)

18:00 Bossekop UL-Svolvær IL (J16)

18:25 Alta IF 1-Sortland Håndballklubb (J15)

18:50 Bravo HK-Sørreisa IL Håndball (J16)

19:15 Tromsø HK 1-Svolvær IL J16 – 2

19:40 J13 – A-1/2-1 Pulje A/1 – 1. best av 2. plass

20:05 G14 – Kartfinale 4 Pulje D/1 – Pulje A/2

20:30 G14 – Kvartfinale 2 Pulje A/1 – Pulje D/2

20:55 G14 – Kvartfinale 1 Pulje B/1 – Pulje C/2

21:20 G14 – Kvartfinale 3 Pulje C/1 – Pulje B/2

21:45 J16 – C-1/2-2 2. best av 5. plass – 3. best av 5. plass

Søndag 6. januar

BANE A:

08:00 G14 – Semifinale Vinner 470 – Vinner 471

08:25 G14 – Semifinale Vinner 468 – Vinner 469

08:50 J16 – B-1/2-1 3. best av 3. plass – Pulje A/4

09:15 J16 – A-1/2-2 Vinner 701 – Vinner 702

09:40 G16 – A-1/2-2 Pulje B/1 – Pulje A/2

10:05 J12 – A-1/2-2 Vinner 526 – Vinner 527

10:30 J16 – C-F 1. best av 5. plass – Vinner 710

10:55 J16 – B-F Vinner 707 – Vinner 708

11:20 G16 – B-BF Taper 114 – Taper 115

11:45 J18 – A-BF Taper 200 – Taper 201

12:10 G16 – A-BF Taper 110 – Taper 111

12:45 J13 – A-F Vinner 512 – Vinner 513

13:15 J18 – A-F Vinner 200 – Vinner 201

13:45 G14 – Finale Vinner 472 – Vinner 473

14:15 J12 – A-F Vinner 528 – Vinner 529

BANE C:

08:00 J12 – B-1/2-2 Pulje B/3 – Pulje D/3

08:25 J12 – B-1/2-1 Pulje A/3 – Pulje C/3

08:50 J14 – A-1/2-2 Vinner 501 – Vinner 502

09:15 J14 – A-1/2-1 Vinner 499 – Vinner 500

09:40 G12 – A-semi Pulje A/1 – 1. best av 2. plass

10:05 G12 – Semifinale Pulje C/1 – Pulje B/1

10:30 J14 – B-finale om 9. plass Vinner 507 – Vinner 508

10:55 J13 – A-BF Taper 512 – Taper 513

11:20 J14 – Bronsefinale Taper 503 – Taper 504

11:45 J12 – A-BF Taper 528 – Taper 529

12:45 G12 – Finale Vinner 455 – Vinner 456

13:15 G16 – A-F Vinner 110 – Vinner 111

13:45 J14 – Finale Vinner 503 – Vinner 504

14:15 J16 – A-F Vinner 703 – Vinner 704

Vi tar forbehold om endringer og utsettelser i kampoppsettet og vårt sendeprogram.

Artikkeltags