Denne helga arrangeres FeFo Cup 2017 i Kirkenes. iFinnmark er på plass med produksjonsbilen inne i hallen, og fra denne og alle kameraene i hallen så skal det sendes 60 kamper direkte.

Trykk her for å følge FeFo-cup-sendingen direkte (+).

Totalt er det påmeldt 46 lag med cirka 560 spillere, ifølge arrangørklubben Kirkenes IF.

Opptak

Opptakene er forbeholdt iFinnmarks abonnenter.

Fredag:

Tana ballklubb smågutt - Bjørnevatn IL - 1-2

Dessverre utgikk opptaket av SmG-A - Sever 03 - IL Norild 2003

Hesseng/Bjørnevatn - Kirkenes IF - 0-0

TanaBK/NordkinnFK - KIF gutter 2 0-1

Norild J17 - Hesseng/Bjørnevatn 1-0

SmG-C Nordlys - Bjørnevatn IL 1-4

KIF Junior - Bjørnevatn Idrettslag - 1-1

SmJ-A Hammerfest IF/Stein 2 - PIL - 2-0

SmJ-B Norild IL - Hammerfest IF/Stein 3 - 1-2

Je - A Hif/Stein - PIL Jenter

Gu - A HIF/Stein/HFK 3 - KIF gutter 2

Gu - B PIL Gutter - KIF gutter 1

Gu - A HIF/Stein/HFK - TanaBK/NordkinnFK

Je - A KIF - Norild J17

Lørdag:

Gu - B PIL Gutter - IL Norild

Ju - A PIL Junior - IL Norild

Gu - A KIF gutter 2 - Nordlys IL

SmG - A Kirkenes IF - Hammerfest IF/Stein

SmJ - B KIF Småjenter - Norild IL

Gu - A HIF/Stein/HFK - HIF/Stein/HFK 3

Je - A Hif/Stein - KIF

Ju - A IL Norild - Bjørnevatn Idrettslag

Je - A Hesseng/Bjørnevatn - PIL Jenter

SmJ - B TBK - Hammerfest IF/Stein 3

SmJ - A Nordkinn småjenter - PIL SMJ

Je - A Norild J17 - Hif/Stein

Gu - A Nordlys IL - HIF/Stein/HFK

Gu - B IL Norild - HIF/Stein/HFK 2

Ju - A Bjørnevatn Idrettslag - PIL Junior

SmJ - B Hammerfest IF/Stein - TBK

SmG - C ILP Smågutter - Hammerfest IF/Stein 2

Je - A PIL Jenter - Norild J17

Je A Hif/Stein - Hesseng/Bjørnevatn

Gu - A Nordlys IL - HIF/Stein/HFK 3

Gu - B HIF/Stein/HFK 2 - PIL Gutter

SmG - A HIL 2 - Sever 03

SmG - B Iskra Zapolyarny - HIL 1

SmJ - A PIL SMJ - HIL

Ju - A IL Norild - KIF Junior

Gu - A TanaBK/NordkinnFK - HIF/Stein/HFK 3

Gu - B IL Norild - KIF gutter 1

Je - A PIL Jenter - KIF

SmG - A Hammerfest IF/Stein - IL Norild 2003

Gu - A KIF gutter 2 - HIF/Stein/HFK

Gu - B KIF gutter 1 - HIF/Stein/HFK 2

Søndag:

Gu - A Nordlys IL - TanaBK/NordkinnFK

SmG - A Sever 03 - Hammerfest IF/Stein

SmG - C ILP Smågutter - Nordlys

Ju - A PIL Junior - KIF Junior

Gu - A-1/2-1 KIF gutter 2 - PIL Gutter

Gu - A-1/2-2 HIF/Stein/HFK 2 - TanaBK/NordkinnFK

SmG - A-1/2-1 Sever 03 - Hammerfest IF/Stein

Je - NN PIL Jenter - Hesseng/Bjørnevatn

SmJ - A-1/2-2 Bjørnevatn 1 - TBK 2

Gu - A-BF PIL Gutter - TanaBK/NordkinnFK

Gu - A-F KIF gutter 2 - HIF/Stein/HFK 2

SmJ - A-F KIF Småjenter - Bjørnevatn 1

Je - A-F KIF - Norild J17

Ju - NN KIF Junior - Bjørnevatn Idrettslag

Ju - A-F IL Norild - PIL Junior

Premieseremoni etter FeFo Cup

Slik spilles kampene:

  • Fredag: 24 kamper, hvorav 14 sendes direkte på ifinnmark.no
  • Lørdag: 54 kamper, hvorav 31 sendes direkte på ifinnmark.no.
  • Søndag: 24 kamper, hvorav 15 sendes direkte på ifinnmark.no

Fredag er det sendestart klokken 17:00, og så pågår sendingen til rundt midnatt.

Lørdag er det sendestart klokken 08:30, og også da pågår kampene til midnatt.

Søndag er det sendestart klokken 08:30 og da pågår sendingene til finalene er ferdige på ettermiddagen.