Gå til sidens hovedinnhold

Disse får jakte elg i Finnmark i år

Artikkelen er over 3 år gammel

Les listen her!

Finnmarkseiendommen (FeFo) har nå offentliggjort alle de 276 jaktlagene som er trukket ut i år. Se listen nedenfor.

iFinnmark har for øvrig hatt direktesending fra elgtrekningen i Karasjok og Vadsø fredag. Linkene til opptaket finner du her:

Blant de heldige var statssekretær Ronny Berg (Frp) å finne i listen.

– Jeg var første gang med i fjor, og i år er også kona med. Det blir en fin familietur, sier Ronny Berg til iFinnmark.

LES MER: Disse får jakte elg i Karasjok i år

LES MER: Bor i Oslo – reiser til Vadsø for å trekke elg

HER ER LISTA

Kommune Feltnr Feltnavn Jaktleder Fra Medlemmer Søkernr Gev nr Pri Delbestand Okse Fritt dyr Ungdyr Ungokse Kalv Sum Jakttid  Grunnpris   Stjernefelt 
Alta 1 Rafsbotn Paul Hanssen Alta Gunnar Ingebrigtsen, Jan Audun Fredriksen, Albert Georg Vekve, Ellen Marianne Vekve         51530 178 12 Alta sør/sentral 1       1 2 25.09-05.11 kr 4 580,00 Nei
Alta 2 Transfarelv Ken Hugo Knutsen Alta Asgeir Knutsen, Sissel Daniloff, Tormund Thomassen, Eirik Knutsen, John Stenvold         52245 208 11 Alta sør/sentral 1       1 2 25.09-05.11 kr 4 580,00 Nei
Alta 3 Tverrelvdalen 1.periode(*) Edvard Romsdal Alta Frank Romsdal, Ove Simensen, Stian Simensen, Einar Blomkvist, Roger Blomkvist  49559 143 3 Alta sør/sentral 2       1 3 25.09-12.10 kr 6 870,00 Ja
Alta 3 Tverrelvdalen 2.periode(*) Oddmund Eriksen Alta Håkon Jarl Eriksen, Jan-Øivind Hekkelstrand, Kjetil Pedersen, Håvard Jessen 49301 186 1 Alta sør/sentral 1     2 3 13.10-05.11 kr 6 870,00 Ja
Alta 4 Raipas Bjørn Kåre Thomassen Alta Jonny Oliver Jakobsen, Daniel Jakobsen, Vegard Jakobsen, Marthe Jakobsen, Tom Mathisen         47235 135 2 Alta sør/sentral 1       1 2 25.09-05.11 kr 4 580,00 Nei
Alta 5 Storelvdal 1.periode Stig Arne Romsdal Alta Annie Romsdal, Arne Romsdal, Ørjan Romsdal, Odd Bjørkli         52261 171 3 Alta sør/sentral 1     1 2 25.09-12.10 kr 4 580,00 Nei
Alta 5 Storelvdal 2.periode(*) Odd Georg Beldo Alta Jørgen Beldo, Tommy Emaus, Jørgen Wisløff Emaus  47698 136 2 Alta sør/sentral 1 1     1 3 13.10-05.11 kr 6 870,00 Ja
Alta 6 Øvre Alta Toralf Kvålshagen Alta Odd Magne Kvålshagen, Jørn Håvard Hanssen, Eirik Iversen, Ørjan Wirkola Dragland         49973 207 31 Alta sør/sentral 1     1 2 25.09-05.11 kr 4 580,00 Nei
Alta 7 Pæska-Gargia 1.periode(*) Jan-Ivar Sivertsen Alta Kjell-Magne Stenhaug, Roger Johnsen, Odd Ivar Næss, Kristen Andreasen, Magnus Paulsen, Terje Næss, Marita Næss  52975 14 1 Alta sør/sentral 1       1 2 25.09-12.10 kr 4 580,00 Ja
Alta 7 Pæska-Gargia 2.periode(*) Jørgen Lensegraf Melås Alta Øyvind Andresen, Nils Kåre Midtbø, Gunnbjørg Lensegraf Melås, Hans Ole Sandring, Aleksander Teige Hansen  51139 52 1 Alta sør/sentral 1     2 3 13.10-05.11 kr 6 870,00 Ja
Alta 8 Aronnes-Elvestrand(*) Kjell Flage Alta Roar Kristiansen, Stig Furu, Trond Åge Andersen, Stig Eilegaard Jørgensen, Pål Markusson, Stig-Jøran Furu 50933 228 17 Alta sør/sentral 1     1 2 25.09-05.11   Ja
Alta 9 Gurbmutvuobmi-Garrajohka -  opplæringsfelt Alta EJF            Alta sør/sentral 2       2 4 25.09-05.11 kr 9 160,00  
Alta 11 Mathisdalen-Kåfjord(*) Rolf Bjørnar Isaksen Alta Solvor Hagalid Isaksen, Karsten Isaksen, Kjell Arne Halvorsen  52620 98 1 Alta sør/sentral 1     1 2 25.09-05.11 kr 4 580,00 Ja
Alta 12 Talvik-Talvik nord Kent Kristiansen Alta Kim Andre Engseth, Andreas Åsheim, Andre Harila          53358 202 1 Langfjorden-Alteidet 1   1 2 25.09-05.11 kr 4 580,00 Nei
Alta 14 Langfjord(*) Stig Arne Andreassen Alta Johnny Hansen, Ole Johan Olsen, Vidar Olsen, Stein E. Thomassen 48509 65 1 Langfjorden-Alteidet 1   1   1 3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Ja
Alta 15 Kviby 1.periode(*) Per Runar Berg Alta Ivar A. Eira, Hans Martin Hansen, Geir Arne Nilsen  52814 159 1 Altafjord øst 1       1 2 25.09-12.10 kr 4 580,00 Ja
Alta 15 Kviby 2.periode(*) Per Johnny Sara Alta Ulf Arnesen, Jørgen Jørgensen Buljo, Johnny Mathis Sara, Andreas Ellila 45974 205 2 Altafjord øst 1       1 2 13.10-05.11 kr 4 580,00 Ja
Alta 16 Skillefjord-Nyvoll Trond Arvid Larsen Alta May Scott, Bengt Kristiansen, Tor Arne Fagertun          53067 106 2 Altafjord øst 1       1 2 25.09-05.11 kr 4 580,00 Nei
Alta 17 Korsfjord-Lerresfjord Anders Nils Gaup Kautokeino Tore Forsberg, Johan Eivind Gaup, Gaute Veseth-Olsen          47308 169 24 Altafjord øst 1     1 2 25.09-05.11 kr 4 580,00 Nei
Alta 20 Iešjávri nord Jan Hansen Alta Unn Kari Hansen, Per Magne Murberg, Mona Helen Henrix          46850 216 13 Karasjok nord 1 1     2 01.09-14.09 kr 4 580,00 Nei
Berlevåg 1 Gulgo-Berlevåg(*) John Kristian Evensen Berlevåg Odd Arne Hansen, Bjørn Pedersen, John Arild Olsen, Bjørn Floer, Stefan Eilertsen  51803 274 1 Berlevåg 2       1 3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Ja
Båtsfjord 1 Syltefjorddalen(*) Jon Ivar Kvivesen Båtsfjord Vegard Loe Jensen, Hege Loe, Yngve Antonsen, Elisabeth Kvivesen, Pål Pedersen, Beate Ryen, Hermod Kristiansen, Sara Kvivesen, Martin Landsem  51638 101 1 Båtsfjord 2   1   1 4 25.09-05.11 kr 9 160,00 Ja
Gamvik 1 Langfjorddalen(*) Ikke tildelt           Lebesby-Gamvik-Nordkapp 1     1 2 25.09-05.11 kr 4 580,00 Ja
Karasjok 1 Sohpparva??a(*) Dan Vidar Rasmus Karasjok Jan Tore Aslaksen, Alf William Berg, Monica J. Boine, Hartvig Solbakken, Ole Kristian Rasmus, Arvid Solbakken, Tone Størkersen  53037 242 12 Karasjok nord 1 1     2 01.09-30.09 kr 4 580,00 Ja
Karasjok 2 Baišjohka(*) Kjell Magnus Sarre Karasjok Marvin Siopan Pope, Jonas Gulsrud, Jakup Heinesen, Even Bjørsmo 50106 215 1 Karasjok nord 1 1     2 01.09-30.09 kr 4 580,00 Ja
Karasjok 3 Básteskáidi Ronald Petteresen Alta Alexander Skarstein, Trygve Johan Brenden, Ken Rune Hansen          53305 29 1 Karasjok nord 1 1     2 01.09-30.09 kr 4 580,00 Nei
Karasjok 4 Goddeva??a Kristian Jørgensen Alta Jørgen Jørgensen, Martin Jørgensen, Marte Henrikke Berg Monsen, Paul Oddvar Berg Monsen, Frank Bjørnar Monsen         49384 140 7 Karasjok nord 1 1     2 01.09-30.09 kr 4 580,00 Nei
Karasjok 5 Ádjatskáidi Tormod Mikalsen Alta Thomas Wirkola, Åge Lampe, Karl Tore Kivijervi          49222 150 5 Karasjok nord 1 1     2 01.09-30.09 kr 4 580,00 Nei
Karasjok 6 Valjohka Ailin Therese Gaino Sara Alta Irene Boine, Frode Boyne, Marcus Lamo Boyne, Anne Risten G. Sara         49685 8 1 Karasjok nord 1 2     3 01.09-30.09 kr 6 870,00 Nei
Karasjok 7 Sávkadas(*) Auvo Arvid Turunen Karasjok Veijo A. Turunen, Fritz Henry Turunen, Morten Turunen, Lars Arvid Turunen, Tom Andre Turunen  47514 88 2 Karasjok nord 1 2     3 01.09-30.09 kr 6 870,00 Ja
Karasjok 8 Njuk?askáidi(*) Alvin Vuolab Karasjok Anne Lise Vuolab, Jon Idar Vuolab, Iselin H. Vuolab, Andreas Mäki, Inge L. Augestad  51027 165 17 Karasjok nord 1 1     2 01.09-30.09 kr 4 580,00 Ja
Karasjok 9 Njárgasaš(*) Arne Hansen Karasjok Morten Ailu Hætta Hansen, Hans Ingvald Hansen, Nils Mikael Hætta Hansen, Sten Olav H. O. Heahtta 52411 60 1 Karasjok nord 2 1     3 01.09-30.09 kr 6 870,00 Ja
Karasjok 10 Biippuidvárri Tom Andreas Hætta Vadsø Jens-Petter Falkensten, Helge Molvig, Hans Magnus Sætra, Vidar Aastrøm, Bjørn Tore Steffensen, Anders Tandberg,  Widar Andreas Tandberg        52773 13 1 Karasjok nord 2 1     3 01.09-30.09 kr 6 870,00 Nei
Karasjok 11 Guorpmet(*) Arvid Næss Karasjok Lasse Erik Næss Gaup, Anne Louise Næss Gaup, Anders Solheim  48581 124 19 Karasjok nord 1 1     2 01.09-30.09 kr 4 580,00 Ja
Karasjok 12 Unna Gállováráš(*) Arne Skoglund Karasjok Per Ludvik Boine, Jan Karsten Holan, Tore Guttorm, Tom Gøran Kemi 53138 103 1 Karasjok nord 2 1     3 01.09-30.09 kr 6 870,00 Ja
Karasjok 13 Lássevárri John Edvard Veimæl Karasjok Gunn-Astrid Nyborg Veimæl, Ole Edvin Pedersen, Fred-Ole Nyborg, Knut Haldor Antonsen         50738 129 20 Karasjok nord 2 1     3 01.09-30.09 kr 6 870,00 Nei
Karasjok 14 Fáhttevárri(*) Arnt Isak Oskal Karasjok Johan Anders Bær, Jonny Myrskog, Terje Halgeir Tretnes, John Samuel Utsi 52462 230 10 Karasjok nord 1 1     2 01.09-30.09 kr 4 580,00 Ja
Karasjok 15 Girkovárri(*) Svein A. Hanssen Karasjok Arnulf Soleng, Adam K. Hætta, Liv Eli Holmestrand, Hans Petter Boyne 51078 245 28 Karasjok nord 1 1     2 01.09-30.09 kr 4 580,00 Ja
Karasjok 16 Nieiddaidvárri Elen Maria G. Eriksen Karasjok Alf Kristian Eriksen, Jørn Mikael Engstad, Marit Berit Bueng          52506 79 2 Karasjok nord 2 1     3 01.09-30.09 kr 6 870,00 Nei
Karasjok 17 Hàldeva??a Jørn Steve Paulsen Alta Ragnhild Romsdal Paulsen, Tanja Romsdal, Steinar Hansen, Anita Bjørnstad Nilsen, Rose R. Paulsen         47175 78 8 Karasjok nord 1 2     3 01.09-30.09 kr 6 870,00 Nei
Karasjok 18 Iešvárri(*) Nils Andre Eriksen Karasjok Oskar Eriksen, Birger Mannsverk, Egil Thomassen, Piera Jovnna Eriksen 47227 28 1 Karasjok nord 1 2     3 01.09-30.09 kr 6 870,00 Ja
Karasjok 19 Geaimmejàvri John Nystad Karasjok Per Nils Utsi, Egil Utsi, Sámmol Jovnna Nystad, Niillas Henry Nystad, Máret Ánne Nystad, Ámmon Piera Nystad        51061 37 2 Karasjok nord 2 1     3 01.09-30.09 kr 6 870,00 Nei
Karasjok 20 Varitvárri(*) Per Inge Eira Karasjok Lars P. Gaup, Ole Einar Hætta, Mailinn Anti Eira, Marit Kirsten Gaup, Mikkel Anders Eira, Per Persen Gaup 46025 71 3 Karasjok nord 1 2     3 01.09-30.09 kr 6 870,00 Ja
Karasjok 21 Guškesvuopmi(*) John Anders Utsi Karasjok Nils P. Anti, Nils Johan J. Gaup, Marit Kirsten Anti Gaup, Ole Martin Niittyvuopio, Ole Harley Niittryvuopio, Samuel Frode Grønmo 51041 109 4 Karasjok nord 1 1     2 01.09-30.09 kr 4 580,00 Ja
Karasjok 22 Jalgesvárri Einar Opgård Alta Trond Opgård, Johnny Nordgård, Rolf Erik Suhr, Kjell Gunnar Larsen         46897 3 1 Karasjok nord 1 1     2 01.09-30.09 kr 4 580,00 Nei
Karasjok 23 Stuorra ?earru Svein Arvid Sørensen Lebesby Øystein Bjørkli, Morten A. Bjørkli, Trond Eriksen, Mikael Skårvik         51492 257 57 Karasjok nord 1 1     2 01.09-30.09 kr 4 580,00 Nei
Karasjok 24 Mollešoaivi(*) Tor Arild Strømeng Karasjok Anne Næss, John Arild Strømeng, Mattis Strømeng, Frank H.Gamst, Martin Næss Markussen  46587 114 5 Karasjok nord 1 1     2 01.09-30.09 kr 4 580,00 Ja
Karasjok 25 Lik?a?earru(*) Karl Martin Stueng Karasjok Per Ove Biti, Tormod Birkely, Anne Inger Birkely, Trond Biti, Mona Birgitte Kemi, Oscar Halfdan Næss, Oscar Henrik Biti Næss, Ove Norvald Einarsen, Marie Isabell Næss  51868 271 63 Karasjok nord 1 1     2 01.09-30.09 kr 4 580,00 Ja
Karasjok 26 ?orotoaivi Jan-Erik Hansen Alta Bjørnar Mannsverk, Steinar Sørlie, Jan-Frode Hansen          49855 120 2 Karasjok nord 1 1     2 01.09-30.09 kr 4 580,00 Nei
Karasjok 27 Doigesva??a(*) Hans Jørgen Haugli Karasjok Jan Leif Somby, Biret Inga Guttorm Somby, Arne Hjalmar Strømeng, Jan Helge Soleng 52622 48 1 Karasjok sør 2   1     3 01.09-15.10 kr 6 870,00 Ja
Karasjok 28 Ruotkkoroavvi(*) Roald Andreas Vuolab Karasjok Kristian Guttorm, Helge Andreas Vuolab, Svein Arne Bjørsland  49977 163 12 Karasjok sør 1 1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Ja
Karasjok 29 Nuorrojohka Olaf Opgård Alta Arve Østlyngen, Geir Svendsen, John Ivar Larsen, Sigmund Dalvik, Thore Jansen, Per Larsen        52607 100 5 Karasjok sør 1   1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Nei
Karasjok 30 Bojobeasvárri(*) Kurt Maurstad Karasjok Klemet Ingolf Kildedam, John Sverre Hansen, Nils Asllat Kildedam, Kåre Theodorsen, Espen Theodorsen  49389 238 5 Karasjok sør 1 1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Ja
Karasjok 31 Áitevárri(*) Edvard Johansen Karasjok Leif Arne Iversen, Johnny Bruun, Torstein Sandvik  46349 255 27 Karasjok sør 1   1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Ja
Karasjok 32 Mirkkovárri(*) Roald Solbakken Karasjok Ronny Berg, Hans Fridtjof Solbakken, Lise Lotte Solbakken-Berg, Per Bergseth, Kjell Eric Kemi  46624 241 14 Karasjok sør 1 1 1     3 01.09-15.10 kr 6 870,00 Ja
Karasjok 33 Suolomaras Tore Amundsen Hammerfest Vidar Huse, Geir Amundsen, Astor Johansen          47816 227 39 Karasjok sør 1 1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Nei
Karasjok 34 Goržžiroavvi Isak Ole J. Hætta Kautokeino Kjell Erik Oskal, Nils Ole J Triumf, Adam Nikolai Hætta          47006 177 18 Karasjok sør 1   1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Nei
Karasjok 35 Bierssáskáidi Alf Henry Nystad Karasjok Gunnar Lindi, Tor Morten Lindi, Frank Gunnar Lindi, Roy Evert Guttorm, Bjørn Lindi         48282 26 3 Karasjok sør 1   1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Nei
Karasjok 36 Šuolggajohka Bernt O. Suhr Alta Karl Th. Kristensen, Geir Elde, Tom Olsen, Jon-Arve Pedersen, Gudmund A. Suhr, Bernt J. Bertheusen, Bengt Altmann        46639 38 1 Karasjok sør 2   1     3 01.09-15.10 kr 6 870,00 Nei
Karasjok 37 Báhkkilvárri(*) Arne Kristian Balto Karasjok Janna Teresa Balto, Evald Nordsletta, Henning Alstad, Lasse Nordsletta 50374 40 1 Karasjok sør 2   1     3 01.09-15.10 kr 6 870,00 Ja
Karasjok 38 Jeagilvárri(*) Valdemar Grønvold Karasjok Svenn-Tore Engstad, Vidar Solbakken, Kurt Grønvold, Gunnar Grønvold 52134 95 5 Karasjok sør 1   1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Ja
Karasjok 39 Ámmunája Stein Are Hætta Kautokeino Kjell Roger Hætta, Tor Erik Norvang, Geir Arild Pedersen          52400 24 2 Karasjok sør 2   1     3 01.09-15.10 kr 6 870,00 Nei
Karasjok 40 Dilljaskáidi(*) Piera Jouni Somby Karasjok Ingvald Åsen, Amund Peder Teigmo, Tor Ingvald Anthi Åsen, Per Inge Anthi Åsen, Anveig Merete Nordsletta  52319 35 3 Karasjok sør 2   1     3 01.09-15.10 kr 6 870,00 Ja
Karasjok 41 Dákteroavvi(*) Jan Morten S. Utsi Karasjok Leif Arne Eikjok, Nina Charlotte Olsen, John K. Engstad, Johan Ánde Máhtte Somby Sandvik 53228 62 1 Karasjok sør 1   1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Ja
Karasjok 42 ?áhppesjohka(*) Jan Idar Somby Karasjok Aage Olsen, John J. Boine, Terje Østby, Ingvald Nedredal, Tom Strømeng, Jan Christoffer N. Somby, Nils Terje Østby  47425 1 1 Karasjok sør 2   1     3 01.09-15.10 kr 6 870,00 Ja
Karasjok 43 Gámehiseana(*) Jan Helge Mikkelsen Karasjok Thorill Mikkelsen, Tor Egil Mikkelsen, Tony Dragset, Therese Ursula Hildan 48569 68 2 Karasjok sør 1   1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Ja
Karasjok 44 Ruvvaš Jan Østmo Karasjok Nils Arve Lund, Stephan Baden, Gunn-Tove Baden, Anne Marit Østmo, Bjørnar Marius Henriksen         49582 51 2 Karasjok sør 1   1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Nei
Karasjok 45 Beahce?a??á Bjørn  Slettvold Nordkapp Erling Slettvold, Emil Slettvold, Trym Johansen          51136 153 5 Karasjok sør 1   1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Nei
Karasjok 46 Stohkke?a??á Kenneth Jonas Alta Jan Ove Pettersen, Kristoffer Vang, Oddbjørn Mella          52781 180 8 Karasjok sør 1   1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Nei
Karasjok 47 Ássuorggebuollán(*) Johan Anders Biti Karasjok Tom-Erik Biti, Klemet Ole Hætta, Jan Roger Østby  47036 233 1 Karasjok sør 1   1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Ja
Karasjok 48 Muoidonvárri Øisten Killi Alta Per Erling Aune Hansen, Håvard Killi, Kjell Elvebakken          46181 131 1 Karasjok sør 1   1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Nei
Karasjok 49 Bikketmaras(*) Jan Helmer Olsen Karasjok Siv Agnethe Olsen, Arne Johannes Haugli, Johnny Torstein Andresen, Daniel Eikjok 48546 116 2 Karasjok sør 1 1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Ja
Karasjok 50 Sal?oskáidi(*) Asbjørn Guttorm Karasjok Kjell Olav Guttorm, Anne Margit Guttorm, Inga Marie Guttorm, Per Anders Eira, Johan Mathis Eira, Arne Solbakken, Arnstein Friberg, Anders Friberg, Helge Wennberg, Knut Kolltveit Christiansen, Geir Olav Leangen, John Mikkel Eira, Linn Beate Solbakken, Gunnar Uglem, Ole Henrik Gusland  48620 261 36 Karasjok sør 1   1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Ja
Karasjok 51 Geassároavvi Oddvar Sara Kautokeino Lars Juhan Ovlla Sara, Issat Ante J Sara, Inger Berit W. H. Sara, Svein Ole Sandvik         50305 170 11 Karasjok sør 1 1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Nei
Karasjok 52 Njoammeljohka(*) Thorvald Guttorm Balto Karasjok Gunnar Tjikkom, Roald Isaksen, Thor Martin A. Balto, Karl Bernt Olsen, Tor Arne Hansen  50720 184 17 Karasjok sør 1   1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Ja
Karasjok 53 Noaidátvárri Torgrim Guttormsen Kautokeino Per Anders Persen Sara, Ante Guttormsen, Daniel Guttormsen, Ole Mahtte Gaup         50278 97 2 Karasjok sør 2   1     3 01.09-15.10 kr 6 870,00 Nei
Karasjok 54 Ráitejohka(*) Roy Johnskareng Karasjok Kristian Nymo, Fred-Ole Holmen, Tove Anti, Sten Rune Johnskareng, Tom Rune Johnskareng, Tor Vidar Lindseth 49303 172 1 Karasjok sør 1 1 1     3 01.09-15.10 kr 6 870,00 Ja
Karasjok 55 Guorrasvárri(*) Toralf Nystad Karasjok Hans Nystad, Frode J. Øvrejord, Tor Erling Nystad, Alf Edvard Nystad, Klemet A. Mienna, Lemet Johanas Nystad, Amund Aleksander Nystad  49355 240 2 Karasjok sør 1   1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Ja
Karasjok 56 Basevuovdi(*) Svein Nordsletta Karasjok Edvard Nordsletta, Valdemar Nordsletta, Magne Lindi, Oddleif Nordsletta, Jan Ailo Nordsletta, Jan Kristian Lindi 47202 246 22 Karasjok sør 1   1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Ja
Karasjok 57 Rávotjohka(*) Ronald Pulk Karasjok Ewa Mari Hedman, Hilde Holmestrand, Mikkel Ailo Hætta  50606 254 6 Karasjok sør 1 1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Ja
Karasjok 58 Allamaras(*) Frank Bakke Karasjok Kimmy Karlsen, Tanja Bakke, Stian Torbergsen, Joakim Bakke, Tor Christian Bakke, Nita-Christine Bakke 49812 229 12 Karasjok sør 1 1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Ja
Karasjok 59 Heargejohka(*) Georges Nasr Karasjok Jan Egil Høgden, Dag Nedrejord, Ole Mathis Sara Nedrejord, Terje Lindi, Kai Åge Nedrejord  49705 151 13 Karasjok sør 1   1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Ja
Karasjok 60 Máreveajskáidi(*) Paul Inge Turi Karasjok Tove Eldbjørg Turi, Gunnar Dalseng, John Turi, Jon Inge Turi 50572 34 1 Karasjok sør 1   1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Ja
Karasjok 61 Sarvves?ielgi Mikkel Anders Kemi Kautokeino Nils Ailu Kemi, Isak Thomas Gaup, Frode Jakoben          46725 66 1 Karasjok sør 2   1     3 01.09-15.10 kr 6 870,00 Nei
Karasjok 62 Vuh?ulskáidi(*) Ole Rune Hætta Karasjok Thoralf Balto, Camilla Hætta, Lemet Ivar Hætta, Johan Emil Hætta 51035 247 13 Karasjok sør 1   1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Ja
Karasjok 63 ?albmetbealvárri(*) Frank Gunnar Turi Karasjok Kurt Are Boine Nikkinen, Per Edvard Østby, Per Atle Miena  46556 236 9 Karasjok sør 1   1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Ja
Karasjok 64 Galmmat(*) Ulf Henrik Nilsen Karasjok Amalie Nilsen, Roger Svendsen, Ole Kristoffer Olsen  49793 258 28 Karasjok sør 1   1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Ja
Karasjok 65 Galmmatnussir Einar Suhr Alta Lars Daniel Isaksen, Oddbjørn Opgård, Helge Kristensen, Terje Isaksen, Stig Daniel Nordgård         49681 253 33 Karasjok sør 1 1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Nei
Kautokeino 1 Suoluvuopmi(*) Per A Hermansen Kautokeino Mikkel Hermansen, Mikkel Andreas M Bals, Ole Ante M Bals  47237 224 20 Kautokeino nord   1     1 01.09-30.09 kr 2 290,00 Ja
Kautokeino 2 Máze(*) Josefine Berntine Somby Kautokeino Per Mathis Somby, Jon A. Gaino, Nils Aslak Somby  51946 203 11 Kautokeino nord   1     1 01.09-30.09 kr 2 290,00 Ja
Kautokeino 3 Suotnju(*) Klemet Utsi Kautokeino Per Anton Utsi, Johan Nilsen Turi, Johan Mathis A. Gaup, Bernt Ailu Utsi Sara, Mikkel Anders Eriksen  45857 96 1 Kautokeino nord 1         1 01.09-30.09 kr 2 290,00 Ja
Kautokeino 4 Rágesvuopmi Anders Nils J. Eira Kautokeino Josef Iver J. Sara, Nils Klemet Egil Hætta, Eskil Hermansen Hætta, Kjetil Hermansen Hætta         47470 85 1 Kautokeino nord 1       1 2 01.09-30.09 kr 4 580,00 Nei
Kautokeino 5 Veardnaš(*) Ove Olsen Hætta Kautokeino Ove Aleksander Hætta, Ole Kristoffer Hætta, Nils Henrik Bueng  50016 155 1 Kautokeino nord   1     1 01.09-30.09 kr 2 290,00 Ja
Kautokeino 6 Biggevárri Arvid Elvenes Kautokeino Klemet Turi, Svein Holger Vangen, Trond Øystein How          48973 104 14 Kautokeino nord 1         1 01.09-30.09 kr 2 290,00 Nei
Kautokeino 7 Saivvuopmi(*) Klemet Erland Hætta Kautokeino Marit Kirsten Eira, Sara Ellen Anne Buljo Eira, Jan Vidar Holten  52995 142 17 Kautokeino nord 1       1 2 01.09-30.09 kr 4 580,00 Ja
Kautokeino 8 Njivlevuopmi(*) Johan Aslak Sara Kautokeino Mathis Ivan Sara, Per Thomas Gaup, Nils Ande Gaup, Morten John Mikkel Utsi 50176 23 1 Kautokeino nord 1       1 2 01.09-30.09 kr 4 580,00 Ja
Kautokeino 9 Mierovárri(*) Per Johannes Eira Kautokeino Mattis Aslak Eira, Kent Ailo Hætta, Nils Mikal Eira, Mikkel M. Sara 53018 160 20 Kautokeino nord 1   1     2 01.09-30.09 kr 4 580,00 Ja
Kautokeino 10 Stuorajávri Per Mathis Nilsen Siri Kautokeino Mathis Ailo Persen Siri, Berit Anne Ragnhild Siri, Johan Mikkel Bongo, Siri Margrethe Bongo, Sara Inger E. S. Buljo, Kirsten Karen Siri, Liss Cathrina Bongo        49448 61 1 Kautokeino nord 1   1     2 01.09-30.09 kr 4 580,00 Nei
Kautokeino 11 ?unu?earru Lars Bjørn Larsen Gaino Kautokeino Ante Lemet Bongo, Lasse Ante Gaino Gaup, Berit Inger Marit Logje          47743 57 2 Kautokeino sørvest 1   1     2 01.09-30.09 kr 4 580,00 Nei
Kautokeino 12 Beahcegašvárri(*) Kurt Are Hætta Kautokeino Tor Morten Hætta, Kim Andrè H. Triumf, Bernt Olav Hætta, Ketil Jensen, Raymond Hansen, Morten Udnes 52268 76 8 Kautokeino sørvest 1     1 2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Ja
Kautokeino 13 Ádjit Mikkel Nils Bals Kautokeino Britt Inger Bals, Per Anders Bongo, Johan Kemi          47437 2 1 Kautokeino sørvest 1   1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Nei
Kautokeino 14 Bastevárri Mikkel Aslak J Logje Kautokeino Johan J. Logje, Gunnar Pulk, Per Otto Pulk, Øistein Mortensen         47444 56 4 Kautokeino sørvest 1   1     2 01.09-30.09 kr 4 580,00 Nei
Kautokeino 15A Vuohcetvuopmi(*) Jan Andre Gaup Kautokeino Bjørn Ivar Henriksen Sara, Kim Rainer Eira, Michael Jakobsen, Nils Arne Hætta 46029 128 20 Kautokeino sørvest 1 1     2 01.09-30.09 kr 4 580,00 Ja
Kautokeino 15B Hirvasmaras(*) Morten Johansen Kautokeino Almar Johansen, Jan Even Hætta, Jon Mikal Sokki  50742 110 15 Kautokeino sørvest 1 1     2 01.09-30.09 kr 4 580,00 Ja
Kautokeino 16 Bálggesvuopmi(*) Per Nils Saari Kautokeino Torbjørn Mikalsen, Atle Johannes Hætta Stangeland, Trond Mikalsen  52597 33 1 Kautokeino sørvest 1   1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Ja
Kautokeino 17 Goarjevárri Mikkel Josef Buljo Kautokeino Issat Jovva Antte Gaup, John Mikal Buljo, Ole Thomas Hætta          51198 80 3 Kautokeino sørvest 1   1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Nei
Kautokeino 18A Gálaniitu(*) Bjørn Malin Kautokeino Marit Lovise Logje Malin, Isak Mathis Utsi, Knut Malin  52148 12 1 Kautokeino sørvest 1     1 2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Ja
Kautokeino 18B Gielleduottar Isak Mathis Hætta Kautokeino Roy Magne Storslett, Magnus Wilhelm Hætta, Ole Morten Sara          49363 31 1 Kautokeino sørvest 1   1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Nei
Kautokeino 19 Siebe Johan Martin Eira Kautokeino Nils Rune Eira, Per Anton Triumf, Jostein Hamnvik          52800 54 5 Kautokeino sørvest 1     1 2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Nei
Kautokeino 20 Durkkihanvárri(*) Karen Inga Eira Kautokeino Olav Anders J. Eira, Mathis Amund J. Eira, Bjørn Harald Reiersen, Berit Inga Eira 53080 59 3 Kautokeino sørvest 1   1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Ja
Kautokeino 21 Roavvoaivi(*) Odd-Arne Hætta Kautokeino Knut Vidar Alseth, Roald Storslett, Johan Siri, Stein Roger Hammari 50164 17 1 Kautokeino sørvest 1   1     2 01.09-15.10 kr 4 580,00 Ja
Kautokeino 22 Spálloaivi(*) Leif Åge Hætta Kautokeino Johan Henrik Hætta, Nikken Turi, Anders Todal  46604 42 2 Kautokeino sørøst 1   1     2 01.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Kautokeino 23 Ših??ejávri Mathis Johansen Pulk Kautokeino Johan Aslak Pulk, Johan Isak J. Eira, Kjetil J. Hansen          50675 93 7 Kautokeino sørøst 1   1     2 01.09-31.10 kr 4 580,00 Nei
Kautokeino 24 Bá?ašjohka(*) Per Ivar Klemetsen Kautokeino Ole Morten Klemetsen, Isak Ole M. Hætta, Svein Ole Klemetsen  52652 43 1 Kautokeino sørøst 1 1     2 01.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Kautokeino 25 Ávži(*) Nils S Buljo Kautokeino Isak A. Buljo, Per Jonas Sara, Ole Sammol Buljo  50390 41 3 Kautokeino sørøst 1   1     2 01.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Kautokeino 26 Vuolgamašjohka Jo Magne Hætta Kautokeino Geir Clemet Hætta, Nils Erik Henriksen, Per Vidar Andersen, Rune Lien, Geir Isak Hætta         52576 36 1 Kautokeino sørøst 1 1     2 01.09-31.10 kr 4 580,00 Nei
Kautokeino 27 Naranaš(*) Mikkel Per Bongo Kautokeino Mikkel Johan Bongo, Berit Raghild Bæhr, Johan Anders Bongo, Maria Isabell Moen 50811 27 1 Kautokeino sørøst 1   1     2 01.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Kautokeino 28 Láhpoluoppal Mikkel Ailo Logje Kautokeino Anders P. Bongo, Nils Mathis N. Vars, Håvard Pettersen, Lars Aslak L Gaino         52838 32 1 Kautokeino sørøst 1 1     2 01.09-31.10 kr 4 580,00 Nei
Kautokeino 29 Vuottašvárri(*) Jan Ole Klemet Hermansen Kautokeino Per William Hermansen, Piera J. Eira, John Mikkel Gaup  47356 138 16 Kautokeino sørøst 1   1     2 01.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Kautokeino 30 Má?ijohka(*)  Mathis Isaksen Pulk Kautokeino Ole Mikkel Pulk, Leif Isak Pulk, Inger Louise Pulk  51174 173 24 Kautokeino sørøst 1 1     2 01.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Kautokeino 31 Vuoskkobuollan(*) Mats Andreas Buljo Kautokeino Svein Are Eira, Mikkel Jonas Eira, John Mathis Lænta  51272 158 16 Kautokeino sørøst 1 1     2 01.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Kautokeino 32 Áldovárri(*) Aslak John E. Hansen Kautokeino Per Oddvar Hansen, Per Ailo Lænta, Dan Robin Hansen, Bjarne Hansen 50669 90 12 Kautokeino sørøst 1 1     2 01.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Kautokeino 33 Náhpolsáiva(*) Per Mathis Bongo Kautokeino Nils Johan Bongo, Klemet Anders Hætta, Ingmar Moen  46094 74 3 Kautokeino sørøst 1 1     2 01.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Kautokeino 34 Áhkkanas(*) Mihkkal Ante Oskal Kautokeino Nils Erik Oskal, Mikkel Eirik Triumf, Henrik A. Triumf  48356 179 23 Kautokeino sørøst 1 1     2 01.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Kautokeino 35 Má?aroaivi Mikkel Isak Eira Kautokeino Kristin Berntsen, Mikkel Mathis Eira, Marianne Kumpulainen          52779 168 1 Kautokeino sørøst 1 1     2 01.09-31.10 kr 4 580,00 Nei
Kautokeino 36 Nieidavárri Odd Iver Sara Alta Dagrun Marie Sarak Sara, Håkon Andreas Sivertsen, Dag Iver Sara, Anna Dorthea Yri, Per Arild Hætta, Tarjei Moland        52578 187 23 Kautokeino sørøst 1 1     2 01.09-31.10 kr 4 580,00 Nei
Kautokeino 37 Reatkámaras 1.periode Isak Anders Kemi Kautokeino Nathalie Rotli, Mathis M Oskal, Ante Per Oskal          51534 196 1 Kautokeino sørøst 1 1     2 01.09-30.09 kr 4 580,00 Nei
Kautokeino 37 Reatkámaras 2.periode Ikke tildelt           Kautokeino sørøst 1 1     2 01.10-31.10 kr 4 580,00 Nei
Kautokeino 38 Bávttajohka 1.periode(*) Svein Egil Hetta Kautokeino Per Mathis Gaino, Jan Ivar Skum, Ole Olsen Gaino  52013 193 27 Kautokeino sørøst 1 1     2 01.09-30.09 kr 4 580,00 Ja
Kautokeino 39 Bávttajohka 2.periode(*) Ikke tildelt           Kautokeino sørøst 1 1     2 01.10-31.10 kr 4 580,00 Ja
Kautokeino 39 Gea?geborgielas 1.periode(*) Ikke tildelt           Kautokeino sørøst 1 1     2 01.09-30.09 kr 4 580,00 Ja
Kautokeino 40 Gea?geborgielas 2.periode Åsmund Johansen Alta Pär Nilsen, Ulf Thomas Hansen, Christian Eriksen, Jan Arne Hansen         51086 252 17 Kautokeino sørøst 1 1     2 01.10-31.10 kr 4 580,00 Nei
Kautokeino 40 Vuollošjohka 1.periode Ole Henrik Gaino Kautokeino Randi Anita Skum Eira, Henrik I Eira, Aslak Henrik H. Eira          51869 200 11 Kautokeino sørøst 1 1     2 01.09-30.09 kr 4 580,00 Nei
Kautokeino 41 Vuollošjohka 2.periode(*) Per Bueng Kautokeino Mikkel S. Hætta, Berit Anne Bueng, Geir Magne Lorensen, Per Johan Vars 46813 275 18 Kautokeino sørøst 1 1     2 01.10-31.10 kr 4 580,00 Ja
Kautokeino 41 Guivvevárri(*)  Isak Mathis O.  Hætta Kautokeino Birgit Kemi, Garen Elle Marge Kemi, Eino Sjøgren, Per Bjørn  Lakselvnes 53092 195 20 Kautokeino sørøst 1 1     2 01.10-31.10 kr 4 580,00 Ja
Kautokeino 42 Šuorbmu(*) Johan Anders Somby Kautokeino Alex Singer, Anders Vars, Fransesco Singer  49191 190 27 Kautokeino sørøst 1 1     2 01.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Kautokeino 43 Speajal 1.periode Klemet Anders Sara Kautokeino Nils Peder Isaksen Pulk, Ole Ailu Nilsen Pulk, Elena Avdeeva          46305 210 24 Kautokeino sørøst 1 1     2 01.09-30.09 kr 4 580,00 Nei
Kautokeino 43 Speajal 2.periode Johan Oskar Eriksen Kautokeino Bjørnar Kandola, John Edvard Eriksen, Sverre Jørgen Romsdal, Line Marlen Vars Aavik         46306 239 27 Kautokeino sørøst 1 1     2 01.10-31.10 kr 4 580,00 Nei
Kvalsund 1 Nedre Repparfjorddalen(*) Bjørn Bjørnå Kvalsund Johnny Larsen, Svein Tore Kristoffersen, Jan Arne Jakobsen, Kurt Severinsen 46161 214 1 Kvalsund 1       2 3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Ja
Kvalsund 2 Øvre Repparfjorddalen Alf Martin Sakshaug Kvalsund Odd Einar Sakshaug, Lars Bekkelund, Trond Borch, Karin Sakshaug, Aleksander Antonsen, Stig Pettersen        51870 84 1 Kvalsund 1   1   1 3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Nei
Kvalsund 3 Russelvdalen-Kokelvdalen(*) Ikke tildelt           Kvalsund 1   1   1 3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Ja
Kvalsund 4 Okselv Odd Steinar Nilsen Hammerfest Frank Hargaut, Elin Nilsen, Nils Roger Nilsen          48635 181 14 Kvalsund 1       1 2 25.09-05.11 kr 4 580,00 Nei
Lebesby 1 Veidnes Birger Olsen Hammerfest Sverre Henriksen, Tor Willy Larsen, Jan Ånet Andersen          47615 87 2 Lebesby-Gamvik-Nordkapp 1   1   1 3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Nei
Lebesby 2A Vestre Laksefjord(*) Ulf Sørflaten Lebesby Judith Sørflaten, Kåre Johansen, Bjørn Ovesen, Kurt Karlsen, Gaute Sørflaten  51951 147 2 Lebesby-Gamvik-Nordkapp 1   1   1 3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Ja
Lebesby 2B Korsnes(*) Ikke tildelt           Lebesby-Gamvik-Nordkapp 2         2 25.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Lebesby 2C Stordalen(*) Ikke tildelt           Lebesby-Gamvik-Nordkapp 2         2 25.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Lebesby 3A Adamsfjord(*) Olav Olsen Lebesby Roy Bjørnar Angell, Birger Skreddernes, Jan-Børre Olsen, Teuvo J. Kariniemi 49827 22 1 Lebesby-Gamvik-Nordkapp 1   1   1 3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Ja
Lebesby 3B Friarfjord Arvid Thomassen Alta Jan H. Thomassen, Arnfinn Selnes, Viggo Nilssen, Ove Andre Thomassen         52650 46 2 Lebesby-Gamvik-Nordkapp 1     2 3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Nei
Lebesby 4 Ifjord(*) Uwe Klink Lebesby Jan Arne Johnsen, Espen Bøgeberg, Siv Irene Bøgeberg, Jørgen Bøgeberg, Thor Henrik Hansen, Chris Henning Sommervik 49963 197 2 Lebesby-Gamvik-Nordkapp 2       1 3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Ja
Lebesby 5 Lebesby Asbjørn Danielsen Alta Johnny Paulsen, Stig Halkjellsvik, Frank Dragset, Øystein Klemetsen, Karl-Heinz Hubner         48417 132 7 Lebesby-Gamvik-Nordkapp 1 1     1 3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Nei
Lebesby 6 Torskefjorddalen Torfinn Vassvik Gamvik Torstein Johnsrud, Geir Karlstad, Ulf Vassvik, Are Pettersen, Hans Arild Eliassen, Torstein Vassvik        52919 167 1 Lebesby-Gamvik-Nordkapp 1 1   1 3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Nei
Nesseby 1 Oddajohka/Nyelv(*) Olsen Edgar Nesseby Nils Noste, Sverre Noste, Tormod Noste  49648 182 10 Nesseby   2 1     3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Ja
Nesseby 2 Diergi(*) Knut Store Nesseby Odd-Arne Dikkanen, Tommy Dikkanen, Nils Jakob Store, Frank Store, Stig Asle Anthi, Hans Christian Johnsen, Joachim Johnsen, Kristian Bergstø 48589 139 2 Nesseby   2 1     3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Ja
Nesseby 3 Sabetvuopmi/Skidalen(*) Oddvar Olsen Nesseby Jan Petter Dørmænen, Bjørn Egil Nilssen, Anne Sofie Nybø Olsen  51712 192 10 Nesseby   2 1     3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Ja
Nesseby 4 Reikejohka(*) Per Ove Roska Nesseby Johnny Store, Arvo Koskinen, Ronny Store, Raymond Store 49711 213 5 Nesseby   2 1     3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Ja
Nesseby 5 Geresborri(*) Bård Sundfær Nesseby Pål Julius Nilsen, Thore Andreas Sundfær, Oddvar Betten, Stian Lingård, Olaf B. Johnsen  52593 204 14 Nesseby   2 1     3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Ja
Nesseby 6 Stivrranat/Styrene  Bernt Kvamme Sør-Varanger Knut Bøkevoll, Ole Kristian Josefsen, Svein Ove Paulsen, Vegar Larsen         52423 69 8 Nesseby   2 1     3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Nei
Nesseby 7 Suovka/Suki(*)  Egil Evert Hansen Nesseby Ole Michelsen, Erik Mørtel, Berit Johanne Soldat, Mona Michelsen, Egil Andreas Hansen  49214 113 1 Nesseby   2 1     3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Ja
Nesseby 8 Rovvejohka(*) Jan Hansen Nesseby Ivar Andersen, Tone Iversen, Mona Olsen, Annbjørg Utse Olsen, Torgeir Olsen  47712 198 4 Nesseby   2 1     3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Ja
Nesseby 9 ?iesttarákkas Ståle Johan Karlsen Vadsø Jens Roald Betsi, Leiv Erik Larsen, Sigurd Jacobsen          46052 134 5 Nesseby   2 1     3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Nei
Nesseby 10 Rássejohka/Rasjok nedre(*) Ikke tildelt           Nesseby   2 1     3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Ja
Nesseby 11 Rássejohka/Rasjok øvre(*) Jarl-Even Roska Nesseby Henry Teigen, Odd Henry Jørgensen, Gunnar Store, Ken Inge Roska, Jim-Einar Roska, Markus Jørgensen, Richard Roska Store, Lars Jakob J. Muotka, Frank Roger Olsen  52665 276 28 Nesseby   2 1     3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Ja
Nesseby 12 Aljjaveadji/Allevei(*) Harald Store Nesseby Marius Støme, Åge Tyssebotn, Egil Johnsen, Svien Erik Store 50301 248 6 Nesseby   2 1     3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Ja
Nesseby 13 Nieidavárri Bjørnar Benum Sør-Varanger Kjetil Benum, Oddmar Labahå, Yngve Labahå, Trond Johansen, Tommy Benum, Trond Wærner Johansen        49493 206 13 Nesseby   2 1     3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Nei
Nesseby 14 Álddajohka/Meskelv(*) Tor Oskar Mathisen Nesseby Ingvald Andersen, Nils Einar Mathisen, Willy Myhre, Rolf M. Reisænen, Silje Johnsen, Nils Runar Andersen 50867 47 1 Nesseby   2 1     3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Ja
Nesseby 15 Stallenvárri  Jan Ove Bernhardsen Vadsø Geir Olav Næss, Thomas Wickstrøm, John Betsi, Asbjørn Bernhardsen, Jan-Erik Bjørkås         50517 152 8 Nesseby   2 1     3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Nei
Nesseby 16 Máttavárjohka/Bergeby vest Arnt Harald Wang Hammerfest Ole Anton Pedersen, Fredrik Duurhuus, Jack Einar Duurhuus, Viggo Dagsvold, Ernst Harald Olsen         46533 189 48 Nesseby 1 1 1     3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Nei
Nesseby 17 Skoarrojohka(*) Ikke tildelt           Nesseby 1 1 1     3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Ja
Nesseby 18 Eametoaivi/Kjerringhaugen Jan Yngve Lund Nesseby Sindre Johansen, Per Sigbjørn Hansen, Geir Arne Johnsen, Siren Johnsen         52237 7 1 Nesseby 1 1 1     3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Nei
Nesseby 19 Suovvejohka/Bergeby øst Jon Arne Johnsen Nesseby Oddvar Njuolla, Arvid Otto Pleym, Johan M. Hætta          47473 191 15 Nesseby 1 1 1     3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Nei
Nesseby 20 Bealátjohka/Hammernes Trond Halvard Hammari Alta Paul Stene, Alf Ragnar Wirkola, Roy Sverre Wirkola          49601 162 22 Nesseby 2   1     3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Nei
Nesseby 21 Gohppejohka Arnulf Pettersen Gamvik Olav Nordstrand, Stein Inge Kristiansen, Rolf Mathisen, Inga Marie Nordstrand         50668 185 22 Nesseby 2   1     3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Nei
Nordkapp 1 Sværholt(*) Karsten Olsen Nordkapp Ørjan Thomassen, Jan G. Kortsen, Rolf Simon Hansen, Børge Olsen, Johnny Andreassen, Rachel Olsen 47984 259 2 Lebesby-Gamvik-Nordkapp 1   1   1 3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Ja
Porsanger 1 Kjæs(*) Trond Paulsen Porsanger Yngve Andersen, Svein I. Paulsen, Kjetil Hanssen, Vegard Olsen, Georg De Besche, Eirik Olsen Albertsen, Håkon Rosseland Paulsen, Edvin Andreas M. Hanssen 49755 72 1 Porsanger øst 1 1     2 25.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Porsanger 2 Ailligas(*) Jim Robert Henriksen Porsanger Kai Magne Skogen, Trine Marie Utsi, Magne Kåven, Jon Roger Samuelsen 51110 201 6 Porsanger øst 1 1 1     3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Ja
Porsanger 3 Hestnes Tor Isaksen Alta Dag Atle Lysne, Helene B. Isaksen, Arnulf Losvar, Odd Reidar Kvålshagen         52675 77 6 Porsanger øst 1   2     3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Nei
Porsanger 4 Moksa Terje Martinsen Porsanger Mona Skanke, Rune Persen, Bjørn Hansen          52249 137 5 Porsanger øst 1 1     2 25.09-31.10 kr 4 580,00 Nei
Porsanger 5 Vieksa(*) Paul Erik Strifeldt Porsanger Remi Nygård, Tommy Hansen, Ståle Strifeldt  49377 222 35 Porsanger øst 1 1     2 25.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Porsanger 6 Áiterohtu(*) Stig-Børre Johansen Porsanger Petter Pedersen, Reidulf Høybakken, Terje Asbjørn Olsen, Edmar Persen, Tage Høybakken Johansen  50887 44 1 Porsanger øst 1   1     2 25.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Porsanger 7 Silfar Charles Olsen Porsanger Birger Olsen, Børre Olsen, Frank Haldorsen, Stig Ørjan Olsen, Einar Olsen         49857 102 1 Porsanger øst 1   2     3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Nei
Porsanger 8 Tverrfjellet(*) Per Arve Amundsen Porsanger Asle Myrheim, Ørjan Isaksen, Jørn Harangen  51555 123 1 Porsanger øst 1 1 1     3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Ja
Porsanger 9 Loftevárri(*) Mats Ørjan Paulsen Porsanger Kristian Paulsen, Tommy Paulsen, Stein Tore Paulsen, Arild Paulsen 52786 127 1 Porsanger sør 1 1       2 25.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Porsanger 10 Ro?hi(*) Gunnar Olsen Porsanger Peder Asbjørn Samuelsen, Jan Eivind Olsen, Hans Atle Strømeng, Øystein Nilsen, Martin Zahl  52473 212 6 Porsanger sør 1 1       2 25.09-31.10   Ja
Porsanger 11 Lemmivárri Klemet Forsberg Porsanger Mariann Forsberg, Stig Jostein Pedersen, Roy Agnar Nilsen, Helen Kristin Sletten         51576 117 3 Porsanger sør 1 1     2 25.09-31.10 kr 4 580,00 Nei
Porsanger 12 Gagga(*) Steinar Rollstad Porsanger Knut Roger Hanssen, Odd Olsen Are, Olaf Andersen, Ken Steinar Nicolaisen 47312 225 10 Porsanger sør 1 1     2 25.09-31.10   Ja
Porsanger 13 Luostejohk nord(*) Tom Robert Hansen Porsanger Joar Paulsen, John Sigurd Hansen, Bjørn Petter Pettersen  53014 154 1 Porsanger sør 1   1     2 25.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Porsanger 14 Luostejohk øst(*) Trygve Myrmel Porsanger Jan Næss, Rolv Hesjevik, Fredrik Jomaas, Jo Inge Hesjevik, Reidun Hesjevik  52616 73 3 Porsanger sør 1   1     2 25.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Porsanger 15 Luostejohk sør Saeed Manshadi Alta Jan Erik Henriksen, Per Møller, Espen Halvorsen, Sebastian M. Willassen, Matti Magga         49686 53 1 Porsanger sør 1   2     3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Nei
Porsanger 16 Urvann Magne Johansen Alta Ivar Jørgensen, Asbjørn Volden, Kenneth M. Johansen, Tor Gunnar L. Johansen         46438 45 3 Porsanger sør 1 1 1     3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Nei
Porsanger 17 Sarves(*) Geir Morten Smikop Porsanger Nils Robert Kvalvik, Finn Johan Smikop, Kim Are Kristiansen, Leif Rune Paulsen, Fred Magne Johansen  48721 219 18 Porsanger sør 1 1     2 25.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Porsanger 18 Skoganvarre(*) Bjørn Kåven Porsanger Christina Bjørkli, Tore Kåven, Nils Ove Guttorm, Tom Anders Kåven, Svein Egil Rybråten, Espen Aanerud, Rhonny Andreassen  49638 156 2 Porsanger sør 1 1       2 25.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Porsanger 19 Øvre Lakselv(*) Hilmar Persen Porsanger Bent Eriksen, Willy Aronsen, Stian Andre Aronsen, Åge Amundsen 48531 94 1 Porsanger sør 1 1       2 25.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Porsanger 20A Vuollejohka Stig Enochsen Hammerfest Eyvind Enochsen, Even Enochsen, Vidar Sørensen, Snorre Røe         49288 122 5 Porsanger sør 1 1     2 25.09-31.10 kr 4 580,00 Nei
Porsanger 20B Sangovann Kai Hansen Loppa Willy Danielsen, Arild Johansen, Stian A. Pettersen, Thor-Inge Jensen         52755 75 5 Porsanger sør 1 1       2 25.09-31.10 kr 4 580,00 Nei
Porsanger 21 Stabbursdalen sør Bjørn Ostad Hammerfest Runar Andreassen, Tore Hansen, Lars Rune Larsen          48319 119 5 Porsanger vest 1 1     2 25.09-31.10 kr 4 580,00 Nei
Porsanger 22 Bastin Kolbjorn Moe Alta Kate Knutsen, Trond Vidar Knutsen, Andreas Bruaset, Mathias S. Moe, Svend Knutsen         49830 161 39 Porsanger vest 1 1     2 25.09-31.10 kr 4 580,00 Nei
Porsanger 23 Stabbursdalen nord Kay Olaf Andersen Porsanger Tore Eliassen, Jan Martin Olsen, Tom Johansen, Kenneth Eliassen         52701 50 1 Porsanger vest 1 1     2 25.09-31.10 kr 4 580,00 Nei
Porsanger 24A Goarahat(*) Ola Van Der Eynden Porsanger Grethe Van Der Eynden, Ingvar Tangerås, Marte Eliassen, Johan E. Borgenvik, John Inge Henriksen  52788 149 3 Porsanger vest 1 1     2 25.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Porsanger 24B Billefjord(*) Agnar Eliassen Porsanger Jørgen Andersen, Einar Andersen, Carl Werner Paulsen, Espen Andre Våg 51435 221 8 Porsanger vest 1 1     2 25.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Porsanger 25 Kistrand(*) Bjørnar Pedersen Porsanger Bente Alice Bakkevold, Adrian Olsen, Kjell Vidar Thomassen, Benn Kristian Johansen 48855 223 23 Porsanger vest 1 1     2 25.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Porsanger 26 Olderfjord sør(*) Linda Andersen Porsanger Rino Andersen, Halvard Pedersen, Ben Viktor Pedersen, Tony Andersen, Arne Andersen  51418 125 1 Porsanger vest 1 1     2 25.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Porsanger 27 Olderfjord nord Svein Tore Einan Hammerfest Svein Einan, Yngvar Ole Johansen, Bjørnar Borch-Raudajoki, Ulla Ingeborg Borch-Raudajoki         49029 111 6 Porsanger vest 1 1     2 25.09-31.10 kr 4 580,00 Nei
Porsanger 28 Smørfjord(*) Josef Ingmar Vedhugnes Porsanger Tor Johan Hjermstad, Jørn Arve Vedhugnes, Joril Kristin Vedhugnes, Rolf Gustav Isaksen 48297 39 1 Porsanger vest 1 1     2 25.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Sør-Varanger 1 Ødevann-Gjøkelv Kay-Arne Storvold Sør-Varanger Trond Lysholm, Finn-Stephan Dybvik, Sture Rasmussen, Torstein Dynna         47640 9 1 Pasvik 1       1 2 25.09-05.11 kr 4 580,00 Nei
Sør-Varanger 2 Steinfjell-Gjøkåsen-Kjerringnes(*) Jan Birger Olsen Sør-Varanger Tor Martin Dørmænen, Jan-Egil Trasti, Tore Johan Olsen, Vegar Nilsen Trasti 52601 133 1 Pasvik 1   1     2 25.09-05.11 kr 4 580,00 Ja
Sør-Varanger 3 Sortbrysttjern-Trollhaugen(*) Hanne Lisbeth Lillevik Eriksen Sør-Varanger Einar Sagen, Ingar Eriksen, Karl Harald Erke, Knut Helge Kalliainen, Jan Olof Nordholm  49852 209 15 Pasvik 1       1 2 25.09-05.11 kr 4 580,00 Ja
Sør-Varanger 4 Lyngklumpen-Spurvvann Are G Nilsen Sør-Varanger Rune Beddari, Toralf Berg, Vidar Berg, Harald Nilsen, Isak Nilsen         50661 234 17 Pasvik 1       1 2 25.09-31.10 kr 4 580,00 Nei
Sør-Varanger 5A Sukkeråsen(*) Sebastian Dahlweg Sør-Varanger Kurt Våga, Kåre Våga, Erich Dahlweg, Sigbjørn Glorstad, Muhsin Candir  47219 166 17 Pasvik   1     1 2 25.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Sør-Varanger 5B Elgryggen(*) Pål Waatsveen Sør-Varanger Egil Isaksen, Ådne H. Jenssen, Eirik Balsvik, Jens-Kristian Jenssen, Ole Larsen  50060 49 2 Pasvik 1   1   1 3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Ja
Sør-Varanger 6A Triangelen Olav Høgsve Sør-Varanger Vegard Høgsve, Odd-Bjørnar Johansen, Øyvind Olsen, Berit Linn Johansen         49867 108 4 Pasvik 1   1   1 3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Nei
Sør-Varanger 6B Svartfjell(*) Erlend Guvåg Sør-Varanger Jim Roger Friskilæ, Ricky Friskilæ, Geir Leinan, Aleksander Leinan, Håkon Arntsen, Erle Guvåg, Ben Arne Sotkajærvi  48276 91 1 Pasvik   1     1 2 25.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Sør-Varanger 7 Maddaskaidi/Moskvaåsen(*) Jon Andre Aronsen Sør-Varanger Pål Haaheim Henriksen, Ketil Holmgren, Steinar Vik, Dan Sigurd H. Nordal 46490 118 1 Pasvik 1       1 2 25.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Sør-Varanger 8 Spillåsen Anja Beddari Sør-Varanger Tore Tollaksen, Harald Beddari, Tore Morten Larsen, Raymond Larsen, Rune Kildemo         49661 19 1 Pasvik   1 1   1 3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Nei
Sør-Varanger 9 Sametifjell(*) Jan Ståle Sotkajærvi Sør-Varanger Beathe Tverland, Elise T. Sotkajærvi, Sindre T. Sotkajærvi, Egon Sotkajævi, Andrea Sotkajærvi, Jan Sotkajærvi 47685 145 6 Pasvik 1       1 2 25.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Sør-Varanger 10 Brannfjell Per Koi Sør-Varanger Birger Mathisen, Jan A. Noste, Ken Mathisen          48409 237 35 Pasvik     1   1 2 25.09-31.10 kr 4 580,00 Nei
Sør-Varanger 11 Bjørnsund(*) Lars Jensen Sør-Varanger Vebjørn Kildemo, Bjørn Arne Johnsen, Ketil Foss, Kristin Kildemo, Vebjørn Flø Jensen, Ottar Beddari 49283 176 5 Pasvik 1       1 2 25.09-05.11 kr 4 580,00 Ja
Sør-Varanger 12 Skrukkebukt(*) Kjell Arne Kello Sør-Varanger Christer Berg, Bjørge Pedersen, Tor-Erik Sandhell, Andreas Sandhell, Svenn-Yngvar Pedersen, Cecilie Pedersen 52760 18 1 Pasvik   1 1   1 3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Ja
Sør-Varanger 13 Munkelv øvre(*) Erling Noste Sør-Varanger Joacim Schistad, Jan Jerijærvi, Iver Magga, Svein Runar Ingebrigtsen, Knut Magga  50376 11 1 Neiden-Munkefjord 1   1   1 3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Ja
Sør-Varanger 14 Munkelv øst Anders Mikkola Sør-Varanger Erling Kristiansen, Roy Mikkola, Leif Harald Storhaug, Andor Kristiansen         46249 86 2 Neiden-Munkefjord 1   1   1 3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Nei
Sør-Varanger 15 Munkelv vest(*) Odd Rune Berg Sør-Varanger Geir Dalvik, Jan Oddvar Larsen, Wilfred Bang  52457 130 5 Neiden-Munkefjord 1       1 2 25.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Sør-Varanger 16 Neiden(*) Sofie H. Hansen Sør-Varanger Trond K. Hansen, Stig Even Heitmann Hansen, Niclas Endresen  46860 115 1 Neiden-Munkefjord 1       1 2 25.09-31.10 kr 4 580,00 Ja
Sør-Varanger 17 Neiden øvre(*) Alexander Henriksen Sør-Varanger Mads-Åge Karikoski, Oddbjørn Bomban, Stein-Idar Sivertsen, Karl-Alfred Stjerna 46932 82 1 Neiden-Munkefjord 1   1   1 3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Ja
Sør-Varanger 18 Gallok Bjørge Sundfær Sør-Varanger Kim Arild Sundfær, Arild Sundfær, Espen Sundfær, Camilla S Sundfær, Bengt Stokvold, Jan Erik Gjernes, Jenny Jensen        52549 144 2 Neiden-Munkefjord 1   1   1 3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Nei
Sør-Varanger 19 Øvre Gallok Geir Enok Thrane Sør-Varanger Alf Thrane, Tor Erik Labahå, Morten Labahå, Tine Viktoria Labahå, Bent L. Hansen         49218 188 1 Neiden-Munkefjord 1   1   1 3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Nei
Sør-Varanger 20 Færdesmyra Inge J Arvola Sør-Varanger Karl-Magne Arvola, Anders Heggelund, Fritz Mathisen, Knut F. Skimlid, Thor Erik Arvola         52615 194 3 Neiden-Munkefjord 1       1 2 25.09-05.11 kr 4 580,00 Nei
Sør-Varanger 21 Klokkerelv(*) Kjell Dervola Sør-Varanger Steinar Dervola Sjøkvist, Jens Petter Pedersen, Gunnar Olsen, Jørvin Dervola, Magne Asheim  46692 183 9 Neiden-Munkefjord 1       2 3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Ja
Sør-Varanger 22 Spurvnesset(*) Jan Sørlie Sør-Varanger Tor Kristian Pettersen, Magne Nordlie, Bjørn Kristiansen, Børge Pedersen, Gjermund Pettersen  49853 218 8 Neiden-Munkefjord 1       1 2 25.09-05.11 kr 4 580,00 Ja
Sør-Varanger 23 Grense Jakobselv(*) Kjell Beddari Sør-Varanger Edgar Seljesæther, Trygg Hallen, Gaute Hallen., Oddvar Beddari 52598 251 25 Jarfjord-Grense Jakobselv 1       1 2 25.09-05.11 kr 4 580,00 Ja
Sør-Varanger 24 Stordalen Frode Lorentsen Hammerfest Roy Sigurd Bjørgum, Gaute Jensen, Aleksander Mietinen, Ken-Frode Lorentsen, Geir-Arne Lorentsen, Børge Amundsen, Jim Pedersen        49694 146 8 Jarfjord-Grense Jakobselv 1       1 2 25.09-05.11 kr 4 580,00 Nei
Sør-Varanger 25 Karpdalen Alf Helge Bernhardsen Vadsø Oddvar Mietinen, Sten A. Reisænen, Helge Mathisen, Harald Reisænen         46914 211 25 Jarfjord-Grense Jakobselv 1   1 2 25.09-05.11 kr 4 580,00 Nei
Tana 1 Lakta(*) Seppo Ensio Sottinen Tana Jorunn Sottinen, Bernhard Iversen, Tor Eino Lukkari, Geir Are Andersen, Carl Eirik Moksnes, Anders Rydmark 47985 220 5 Tana   2 2     4 25.09-31.10 kr 9 160,00 Ja
Tana 2 Searbbat(*) Ansgar Aslaksen Tana Marja Heikkinen, Kim Håvard Aslaksen, Norvald Aslaksen, Arve Aslaksen, Benny Bakken, Tor Olav Viken Aslaksen, Paul Oddvar Karlsen  48212 63 3 Tana   2 2     4 25.09-31.10 kr 9 160,00 Ja
Tana 3 Nurki Ronald Helander  Tana Geir Morten Ervik, Iselin D. Helander, Nora Erlandsen, Lioudmila Holm, Mathias Ervik         47289 20 1 Tana   3 1     4 25.09-31.10 kr 9 160,00 Nei
Tana 4 Buolbmátvuopmi/Polmakdalen(*) Odd Kulstadvik Tana Øystein Dahl, Vidar Pettersen, Wiggo Hansen, Raymond Dahl 50129 121 5 Tana   3 1     4 25.09-31.10 kr 9 160,00 Ja
Tana 5 Ri?gi Jan Vegar Ernstsen Alta Jan Fredrik Isaksen, Bjørn Erik Johansen, Vegard Berge Uglebakken, Vegard Johansen, Jan Arne Johansen         47368 21 4 Tana   2 1     3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Nei
Tana 6 Gollevárri Per Kristian Røstgaard Nesseby Sten Gøran Olsen, Kolbjørn Pedersen, Asbjørn Store, Johan A. Store, Gudleif Iversen         51133 55 3 Tana   2 2     4 25.09-31.10 kr 9 160,00 Nei
Tana 7 Skiippagurra Jan Vidar Balto Tana Johan Andreas Balto, Paul Mathisen, Morten Varsi Tobiassen, Jens Ivar Hauge, Tor Ivar Hauge         52240 67 1 Tana   2 1     3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Nei
Tana 8 Sáttovárri/Seidafjell(*) Per Torleiv Ravna Tana Rune Hermansen, Stein Joks, Eivind Resser, Per Oskar Andersen, Aslak Gamst Guttorm, Espen Vikanes, Henrik Artnzen Joks  52479 268 39 Tana   2 1     3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Ja
Tana 9 Luovttajohka(*) Jan Olsen Tana Stefan Skjåvik, Hedvig Johnsen, Andor Bøtun, Leif Eirik Pettersen 50179 141 2 Tana   2 1     3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Ja
Tana 10 Háná Tor Gunnar Henriksen Nesseby Lena Marianne Kristiansen, Kjell Jakola, Tove Pleym Jakola, Isak Mathis Henriksen         51137 4 1 Tana   2 2     4 25.09-31.10 kr 9 160,00 Nei
Tana 11 Lievlan Thomas Nordli Vadsø Ørjan Andersen, Anniken H. Risan, Tom-Erik Amundsen          48771 30 5 Tana   3 1     4 25.09-31.10 kr 9 160,00 Nei
Tana 12 Hárrejávri/Harrevann Rune Stock Vadsø Arnfinn Eilert Pleym, Johnny Hennum, John Reidar Kaagaagård Stock, Leif Helge Svensvik, Paul Alfred Svenning         46824 25 2 Tana   3 1     4 25.09-31.10 kr 9 160,00 Nei
Tana 13 Petterlund(*) Per A. Mathisen Tana John Ø. Jelti, Brynly Ballari, Ivar Dervo, Odd Johansen, Magne Nilsen, Birger Dervo 47277 112 2 Tana   2 2     4 25.09-31.10 kr 9 160,00 Ja
Tana 14 Juovlavuotna/Austertana - opplæringsfelt Finnmark NJFF v/ Linda Hølvold       Tana   2 2     4 25.09-31.10 kr 9 160,00  
Tana 15 Juovlaleahki/Juladalen Nikolaj Christiansen Vadsø Jan Christiansen, Ketil Steigen, Arnor Ilstad, Christer Michaelsen, Jostein Fløgstad, Mattis Christiansen, Rune Muladal        50206 10 2 Tana   2 1     3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Nei
Tana 16 Riidoveadji/Riddovei(*) Bente Antonsen Tana Yngve Øverli, Tauno Viktor Nilsen, Theodor Remso  47492 148 5 Tana   3 1     4 25.09-31.10 kr 9 160,00 Ja
Tana 17 Goškesvággi/Lille Molvik(*) Frank Opdahl Tana Trond Øyvind Larsen, Britt Elisabeth Opdahl, Ottar Solås  51952 273 50 Tana   2 1     3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Ja
Tana 18 Alggašvárri(*) Ailu Trosten Tana Oskar Trosten, Erik Andreas Trosten, Mihkkal-Áigin Trosten  46100 272 50 Tana   2 1     3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Ja
Tana 19 Ráttovuotna/Smalfjord(*) Oddvar Rødven Tana Roger Olsen, Bjørnar Johansen, Edvin Johansen, Kjetil Johansen, Knut Enoksen, Bertil Johnsen 46271 89 3 Tana   2 1     3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Ja
Tana 20 Bokcá(*) Stian Hansen Tana Jonas Tautra, Ørjan Mikkelsen Trane, Aleksander Olsen Mathisen, Rita Olsen Hilmasdatter, Håvard Helgesen, Runar Samuelsen 52526 232 3 Tana   2 2     4 25.09-31.10 kr 9 160,00 Ja
Tana 21 Leiboš Otto Daniloff Tana Rune Larsen, Johanne Daniloff, Knut Hildonen, Ståle Henriksen, Tron Arthur Daniloff, Asgeir Svane Daniloff        50322 5 1 Tana   3 1     4 25.09-31.10 kr 9 160,00 Nei
Tana 22 Deanudat/Vestertana Gjermund Mikalsen Gamvik Knut Reidar Ingebrigtsen, Jan Vidar Olsen, Rainer Martinsen, Thomas Mikalsen, Joakim Ingebrigtsen         50001 105 8 Tana   2 1     3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Nei
Tana 23 Golggotjohka/Gulbojok(*) Kjetil Andersen Balto Tana Arnt-Ove Andersen, Gro-Hilde Andersen Balto, Sigurd Bakke, Asbjørn Hansen, John-Erling Varsi, Ulf-Børre Hansen, Olav Skår, Asmund Hansen 48032 175 3 Tana   2 2     4 25.09-31.10 kr 9 160,00 Ja
Tana 24 Geassájávri/Sommervann Stein Arnulf Hansen Tana Odd Arild Losoa, Merete Pedersen, Yvonnne Johannessen, Aila Emilie Sarre         50692 6 2 Tana   2 2     4 25.09-31.10 kr 9 160,00 Nei
Tana 25 Ridoaivi Einar Nilsen Alta Nils Daniel Nilsen, Ronald Mjøen, Nils Jakob Mella, Ole Petter Nilsen, Tommy Lars Evert Sundqvist         50411 15 3 Tana   3 1     4 25.09-31.10 kr 9 160,00 Nei
Tana 26 Máskevárri(*) Ari Kokko Tana Mathias Kollstrøm, Viktor Øystein Kollstrøm, Henrik Øyvind Kolstrøm  49204 174 4 Tana   2 2     4 25.09-31.10 kr 9 160,00 Ja
Tana 27 ?oarveskáidi(*) Gunnar Kjellmo Tana Bjørn Kristensen, Svein Arnfinn Pedersen, Leif Hammer, Eystein Jansen 47460 217 2 Tana   2 2     4 25.09-31.10 kr 9 160,00 Ja
Tana 28 Hánáskáidi Kurt Saua Tana Øystein Ottesen, Veli Matti Niemelä, Brynjar Vemund Ottesen, Torgeir Jakobsen         51751 81 8 Tana   3 1     4 25.09-31.10 kr 9 160,00 Nei
Tana 29 Mohkkeveadji(*) Bjørn Petter Kristiansen Tana Helene Gran Øverli, Kjell Arne Kristiansen, Kjell Arne Kvarsnes, Bjørn Kristiansen, Jon Sigmundstad  52321 235 6 Tana   2 1     3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Ja
Tana 30 Lišma(*) Asle Gundersen Tana Jonny Olsen, Trond Sunnset, Arthur Masternes  52527 249 10 Tana   2 1     3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Ja
Tana 31 Horma(*) Oddvar Mudenia Tana Hans Ole Mudenia, Håkon Mudenia, Jan Arne Mudenia  53243 260 4 Tana   2 1     3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Ja
Tana 32 Hillagurra Geir Åge Bendiksen Vadsø Edgar Bendiksen, Knut Esbensen, Trond Tolk, John Njarga, Geir Østereng, Tom Olav Stavseth, Magnus Jakola-Fjeld        47442 70 9 Tana   3 1     4 25.09-31.10 kr 9 160,00 Nei
Tana 33 Fanasgieddi/Båteng(*) Truls B. Halvari Tana Sveinung Killi, Vebjørn K. Halvari, Ingunn K. K. Halvari, Martin Arneng Varsi 51988 92 2 Tana   2 1     3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Ja
Tana 34 Bildam(*) Magnar Aslaksen Tana Carl Stephan Aslaksen, Kathinka Wigelius, Chris-Robert Gjermund, Vårin Camilla Aslaksen, Kent Aslaksen, Kjell Marklund 50397 263 7 Tana   2 1     3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Ja
Tana 35 Lákšjohka(*) Astrid L. Aslaksen Tana Mette Lillebostad, Liss Ellen Ramstad, Piera Andersen, Ole Bjarne Grotnes, Arild Ramstad, Jan Widar Wigelius 50380 243 6 Tana   2 1     3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Ja
Tana 36 Gurte(*) Knut Vidar Mathisen Tana Knut Mathisen, Jens Guttorm, Stig Gøran Kaspersen, Ken Roar Kaspersen, Jørn Tore Pettersen  46618 164 9 Tana   2 2     4 25.09-31.10 kr 9 160,00 Ja
Tana 37 Sirbmá(*) Lasse Wigelius Tana Arthur Partapuoli, Ul Juhán Partapuoli, Jovnna Ánde Helander, Oscar Wigelius, Juhán Niillas Wigelius, Hilde S. Bach 52999 262 9 Tana   3 1     4 25.09-31.10 kr 9 160,00 Ja
Tana 38 Buljjošvuopmi Ole Anders Varsi Tana Leif Varsi, Lemet Ailo Varsi, Torgeir Varsi, Anita Bjørnback, Idar Torgrim Olsen, Reidar Andreas Varsi        50659 16 1 Tana   2 1     3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Nei
Tana 39 Levsse(*) Harald Persen Tana Tormod Nilsen, Olaf Trosten, Bernt Ovejohnsen, Kjell Pettersen, Rune Pettersen  51287 199 5 Tana   2 2     4 25.09-31.10 kr 9 160,00 Ja
Tana 40 Ovddaldasvárri(*) Svein Mikkelborg Tana Jonny Wosnitza, Eilif Basso, Eirik Mikkelborg, Johan Berg, Anders Berg, Janos Kona 46351 265 24 Tana   2 2     4 25.09-31.10 kr 9 160,00 Ja
Tana 41 Borsi  Egil Nilssen Nesseby Terje Wiik, Gaute Wiik, Gunnar Nilsen, Kevin Nilsen         50579 64 2 Tana   2 2     4 25.09-31.10 kr 9 160,00 Nei
Tana 42 Loddevárri-Linduvárri Jon Erland Balto Tana Maija Holm Balto, Per Andreas Holm, John Arne Kristiansen, John Eirik Hegge         52503 83 1 Tana   2 2     4 25.09-31.10 kr 9 160,00 Nei
Tana 43 Áitevárri(*) Jørn Frode Mosesen Tana Oluf Bakken, Kurt Arne Tapio, Allan Bakken, Bård Erik Løftgren, Glenn Frode Rasvik, Jostein Johansen, Simon Hirsti  52468 266 37 Tana   2 1     3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Ja
Tana 44 Leavvajohka/Levajok Tom Kristian Romsdal Alta Jørn Vidar Romsdal, Andreas Mathilassi, Per Åge Fagerheim, Ståle Johansen         52296 99 3 Tana   2 1     3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Nei
Tana 45 Darjohka(*) Vegard Blien Tana Petteri Soini, Arild Bøtun, Ellen Kristina Saba  50355 269 31 Tana   2 1     3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Ja
Tana 46 Àitejohka(*) Leif Henrik Halvari Tana Tonje Halvari, Sara Halvari, Torfinn Halvari, Lars Gaupset, Oddmund Aslaksen, Beska Niilas 53079 157 1 Tana   2 2     4 25.09-31.10 kr 9 160,00 Ja
Tana 47 Gieddeoaivi(*) Viktor Trosten Tana Nils Erik Trosten, Arnfinn Jessen, Jánoš Trosten  46461 270 31 Tana   2 1     3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Ja
Tana 48 Vesterbukt Ketil Wikan Sør-Varanger Arne Wikan, Ådne Wikan, Roald Moksnes          52307 126 17 Tana   2 1     3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Nei
Tana 49 Rustefjelbma(*) Roald Opdahl Tana Olaf Erlandsen, Thomas Opdahl, Vegard Opdahl, Robert Erlandsen, Svein Tore Gaski, Ken Aslaksen 49851 264 10 Tana   2 2     4 25.09-31.10 kr 9 160,00 Ja
Tana 50 Basàvzi Rolf Andreas Mansverk Vadsø Frode Rasvik, Karl Terje Sagen, Johannes Baumann          46663 58 3 Tana   2 2     4 25.09-31.10 kr 9 160,00 Nei
Tana 51 Savetvuopmi(*) Aage Blien Tana Øystein Mikalsen, Torleif Dervola, Morten Blien, Øyvind W. Johansen, Eirik Johansen, Tony Johannessen 48798 107 5 Tana   2 1     3 25.09-31.10 kr 6 870,00 Ja
Vadsø 1 Goaivbæski-Æimenbæ-Flintelva(*) Jan Ittelin Vadsø Jon Isak Ittelin, Kriatian Hellesø, Andreas Hellesø, Jørn Uno Mikkelsen 52939 244 32 Vadsø 1     1 1 3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Ja
Vadsø 4 Jakobselv-Østervann(*) Lars Martin Randin Vadsø Veronica Fjellberg, Finn Sagen, Mona Elise Henriksen  46226 250 32 Vadsø 1     1 1 3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Ja
Vadsø 6 Jålma-Andersby(*) Morten  Gallavara Vadsø Kaleb Dahl, Ronald Karisari, Morten Karisari  52248 267 33 Vadsø 1     1   2 25.09-05.11 kr 4 580,00 Ja
Vadsø 8 Vinikka Hjørdis M Hivand Sør-Varanger Pål Thoresen, Bjarne Lian, Arnstein Kalliainen          49590 256 42 Vadsø 1     1   2 25.09-05.11 kr 4 580,00 Nei
Vadsø 9 Gammerabben Lene Bernhardsen  Vadsø Eirin Pleym, Gunn Pleym, Linda Isaksen, Gunn Elin Jakola, Tove Andreassen, Sunniva Høiseth        46393 226 17 Vadsø 1     1 1 3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Nei
Vadsø 10 Sabelhaugen-Skallelv Ottar Store Nesseby Idar Store, Sigurd Salmela, Signe Store, Silje Person, Ole Meirud         52039 231 11 Vadsø 1     1 1 3 25.09-05.11 kr 6 870,00 Nei

RESERVELISTA

  Reservelista:          
1 Reserve Liv Karin Klemetsen Kautokeino Svein Egil Oskal, Mathis Andreas Oskal, Issat Mahtte Palojärvi, Ole Magnus Triumf         50366 277
2 Reserve Jack Isak M-Hætta Kautokeino Lise-Lotte Mathisen, John Isaksen Hætta, Are Myrseth, Kjell Arne Paulsen         50041 278
3 Reserve Tom Espen Lund Alta Ståle Lund, Dag Flage, Kåre Erntsen          51254 279
4 Reserve Jan Otto Hætta Kautokeino Isak I. Hætta, Åshild Hætta, Trond Øverli          50178 280
5 Reserve Aslak Andreas Isaksen Siri Kautokeino Lars Mathis A.M.Siri, Aslak Mathisen Siri, Kurt Ivar Wang, Lars Johan J Eira         49461 281
6 Reserve Nils Mathis Sara Kautokeino Rolf Johansen, Unni Johansen, Per Mikkel Skum, Michael Andre Skum, Josef Mikkelsen Sara         50497 282
7 Reserve Johan Mikal Tornensis Kautokeino Torfinn Hætta, Mari Ann Karlsen, Ellen H. Buljo          49831 283
8 Reserve Ingulf Niskavara Vadsø Gaute Henriksen, Espen Skjelhagen, Henry Søderholm, Stein Pedersen         46307 284
9 Reserve Karstein K. Karlsen Alta Henry Karlsen, Ståle Johansen, Edvard Andreas Danielsen          47545 285
10 Reserve Ole Klemet Anders Hætta Kautokeino Klemet Andreas Hætta, Bernt Mikkel Hætta, Mikkel Isak Hætta          46871 286
11 Reserve Lars Helge Henriksen Vadsø Tove Andersen, Knut Jakola, Grethe Marie Henriksen, Anette Henriksen Margit, Henning Jakola         52645 287
12 Reserve Stig Johnsen Nesseby Atle Larssen, Eiren Johnsen, Ingve Tobiassen          47116 288
13 Reserve Sverre Thomassen Alta Rita V. Thomassen, Trond Gøran Jonas, Thore Løvdal Hansen, Kjetil Bergland, Torbjørn Balandin         52592 289
14 Reserve Berit Marie E. Eira Kautokeino Kirsten Berit Hætta, Marit Kristine Eira, Ellen Brita Eira, Ragnhild Gaup Eira         50970 290
15 Reserve Harald Mikkelsen Alta Jon Håvar Haukland, Tobias Haukland, Lise Merethe Mikkelsen          52780 291
16 Reserve Nils Aslak Triumf Kautokeino Isak Thomas Triumf, Anders Adam Triumf, Anton Triumf, Daniel Triumf, Nils-Ante Triumf         51037 292
17 Reserve Henry Opdahl Porsanger Tordis Opdahl, Torgeir Thomassen, Henrik Opdahl, Ståe Grytli         49791 293
18 Reserve Trond Atle Bernhardsen Vadsø Kurt Magne Bernhardsen, Magne Bernhardsen, Michael Andre Bernhardsen          48631 294
19 Reserve Svein Reiersen Vadsø Uno Mikkelsen, Lars-Jøran Wickstrøm, Kjetil Sønvisen          46586 295
20 Reserve Nils Henrik Siri Kautokeino Nils Mikael Siri, Aslak Henrik Siri, Håvard Hammari Olsen          50729 296
21 Reserve Nils Mathis  Siri Kautokeino John Mikkel Gaup, Klemens Mikkelsen, Odd Erling Johansen          45966 297
22 Reserve Nils N.N Eira Kautokeino Jon Evald Hætta, Anders Persen Sara, Ann-Karoline M. Eira, Roar Hætta, Chris Arild Sara Solheim         52377 298
23 Reserve Ole Einar Johansen Kautokeino Lasse Ante Utsi, Manuel Johansen, Laurits Andreas Hætta, Joakim Johansen         52972 299
24 Reserve Mikkel Jonsen Utsi Kautokeino Jonny Eivind Pedersen, Johan Isak Utsi, Anders Isak Oskal          49011 300
25 Reserve Mathis Oliver Pentha Kautokeino Ole Martin Hætta, Anne Kari Hætta, Jan Petter Torgersrud, Mats Henrik Anti         52539 301
26 Reserve Ole Johan  Triumf Kautokeino Øystein Aksel Samuelsen, Isak Mathis Triumf, Kari Margrethe Triumf, Henrik Triumf         46160 302
27 Reserve Robert Heatta Kautokeino Anna Margrethe B. Hætta, Per Andreas Bongo, Aslak Anders Siri, Johan Anders Bæhr, Erlend Tangen, Daniel Moen Hætta        47676 303
28 Reserve Mats Vicente P. Thomassen Alta Siri Røsholt Myhra, Finn Egil Valle, Terje Skilbred          49292 304
29 Reserve Leif Gunnar Mortensen Hammerfest Roger Steinar Halvari, Erling Svendsen, Frode Svendsen          46019 305
30 Reserve Joar Anders Førster Kautokeino Magnus Johan Anders Bæhr, Johan Ivvar Gaup, Ole Bæhr, Isak Nils Skum         50012 306
31 Reserve Torbjørn Bernhardsen Vadsø Odd Richard Larsen, Thomas Reidar Olsen, Odd Lehto          48630 307
32 Reserve Jon Are Erikstad Vadsø Ole Andre Andreassen, Bård Inge Markussen, Torger Kristoffersen          48933 308
33 Reserve Tom Stefan Garvo Vadsø Audun Strand Hågensen, Tom Kandola, Edel Margrethe Reisænen, Svein Pedersen, Ina Vollan, Roald Hansen, Lasse Reisænen Johnsen, Vidar Basma       46266 309
34 Reserve Jan Olaf Varsi Karasjok Liv Tone Boine, Svanhild Alette Guttorm, Trine Ragnhild Boine, Willy Pedersen, Ben Lindbäck, John Aslak Johansen        50553 310
35 Reserve Kjetil Rasvik Vadsø Bjarne Brevik, Roy Brevik, Helene Rasvik, Morten Johansen, Johannes Glundø         52637 311
36 Reserve Berit Thomassen Porsanger Dag Rune Johansen, Frode Johansen, Håvard Johansen          50529 312
37 Reserve Knut-Einar Josefsen Porsanger Eirik Johansen, Roald Olsen, Jan Ståle Henriksen          50287 313
38 Reserve Svein B H Johansen Sør-Varanger Henrik Kristoffersen, John Steinar Olsen, Steve Marjavara, Lars Kristian Kristoffersen, Daniel Jensen, Vigdis Helene Johansen        50144 314
39 Reserve Jørn Sandberg Alta Trond Frogum, Ove Johnsen, Roger J Larsson          49156 315
40 Reserve Eirik Leinan Alta Arnt Leinan, Mikkel N.N. Eira, Magne Leinan          49838 316
41 Reserve Roy Anders Karlsen Kautokeino Magnar Evertsen, John-Marcus Kuhmunen, Katja Keskitalo          53027 317
42 Reserve Odd Hansen Måsøy Kjetil Nilsen, Steinar Hansen, Anton Bæivi, Per M. Hætta         49903 318
43 Reserve Mikkel Hætta Kautokeino Nils Runar Hætta, Arnolf Hansen, Johan Strømgren          46049 319
44 Reserve Joar Eira Rasdal Kautokeino Svanhild C. Utsi, May Toril Siri, Reidar Olaussen          52660 320
45 Reserve Per Ole Vars Kautokeino Frank Ole Vars, Håkon Isak Vars, Ole Henrik T. Vars, May Kristin Vars, Mikkel Ole J. Eira, Eva Victoria Rova        48649 321
46 Reserve Per Mathis M Sara Kautokeino Arvid Bergmo, Aleksander Bergmo Severinsen, Ante Johan Skum, Inga Maret Bals, Per Anders Bals         50132 322
47 Reserve Olav Sigmund Olsen Alta Ivar Eriksen, Frode Vullum, Mathias Witte, Roar Marinius Olsen         50730 323
48 Reserve Nils Ole Skum Kautokeino Arne Jørgensen, Jovsset Heandarat Gaup, Kai Henrik Skum, Maria Therese Romsdal         46951 324
49 Reserve Jan Erling Romsdal Alta Ole Jørgen Romsdal, Sven Ole Heitmann, Kjetil Romsdal, Ola Tangen, Johan Erik Romsdal, Jørn Tormod Heitmann, Jan Steinar Romsdal        49252 325
50 Reserve Nils Peder Isaksen  Gaup Kautokeino Issat J. Gaup, Thomas Jegervand, Pål Tore Antonsen          50575 326
51 Reserve Øyvind Kildemo Sør-Varanger Morten Kildemo, Christian Lande, Stian Beddari          49682 327
52 Reserve Edvard Hansen Sør-Varanger Håvard Lund, Ronald Hansen, Torbjørn Hansen, Elisabeth Hansen, Eva Halto Lund, Sondre Vestre Lund        48916 328
53 Reserve Odd Mathis Hætta Kautokeino Rolf Theodor Johnsen, Ole Anders Skum, Odd Mikael Hætta, Sara Risten Susanna Gaup, Klemet Anders Sara         46171 329
54 Reserve Tor Inge Ringfoss Sør-Varanger Glenn Ove Pedersen, Finn Einar Smuk, Roald Basma, Torbjørn Balk, Willy Nilsen, Tor Henrik Balk, Kathrine J. Nilsen        47094 330
55 Reserve Audun Johansen Sør-Varanger Tommy Bjørklund, Jørgen Bjørklund, Øyvind Bjørklund, Harry Bjørklund, Svein Erik Abrahamsen         46611 331
56 Reserve Gunnar Andre Noste Nesseby Roy Johnsen, Odd-Steinar Mathisen, Hans Fredrik Ravna          52867 332
57 Reserve Aleksander Nordgaard Sør-Varanger Marius Beddari Dæhlin, Ingar Andreas Olsen, Stian Andreas Karlsen, Trine Amundsen, Bengt Nordgaard         52564 333
58 Reserve Petter A. M. Nilsen Alta Arnt G. Isaksen, Leif G. Lange, Oddvar Kiærbech, Tor Farstad, Leif Sivertsen         52600 334
59 Reserve Frank Henninen Sør-Varanger Roy Uno Mathisen, John Nordgård, Markku Sarre          46924 335
60 Reserve Ole S Hætta Kautokeino Lloyd Mikkel Hætta, Ole Martin Hætta Strand, Johan Thomas H. Hætta          49342 336
61 Reserve Kenneth Hanslien Sør-Varanger Roger Randa, Roy-Inge Akselsen, Geir Emil Hanslien          46535 337
62 Reserve Ailo Mathis Eira Kautokeino Nils Aslak Eira, Mats Ailu Eira, Johan Daniel Oskal          52664 338
63 Reserve Gjeruld Nikolaisen Porsanger Tor Andresen, Idar Persen, Morgan  Andresen, Jan Morten Mikalsen         49131 339
64 Reserve Berit Annette Hætta Kautokeino Ailo I. Hætta, Pedro Ailo Hætta, Mikkel Isak Buljo, Terje Bakken         48385 340
65 Reserve Stein Are Ulvang Sør-Varanger Hans Magne Warelius, Hans Marcus Warelius, Stig Martin Ulvang          48121 341
66 Reserve Roald Andreas Sandvik Karasjok Josef Fjellgren, Inger Eline Eriksen, Lars Oddmund Sandvik, Bjørn Kristian Ytterstad, Arne Boine         46366 342
67 Reserve Vegard Olsen Kautokeino Ole Mikael Olsen, Ole Andreas Olsen, Hans Isak Olsen, Roy Arthur Olsen         52858 343
68 Reserve Lars Emil Sukuvara Vadsø Svein Sukuvara, Christoffer Hansen, Stein Tore Sebergsen, Kenneth Larsen, Tor Einar Johansen         47449 344
69 Reserve Per-Arild Persen Porsanger Tore Samuelsen, Kjell Samuelsen, Kjetil Persen          47205 345
70 Reserve Terje Åsmund Johnsen Porsanger Jim Rune Fosshaug, Kjartan Nikolaisen, Asbjørn Andersen, Odd Harald Mathisen, Tommy Arnesen         50172 346
71 Reserve Stine Strifeldt Porsanger Hans Olav Hansen, Charles Aikio, Per Inge Ringseth Sivertsen, Raymond Aikio         52587 347
72 Reserve Kristian Solbakken Karasjok Hans Kristian Solbakken, Alf Andreas Solbakken, Jan Tore Solbakken, Erik Solbakken, Finn Helge Solbakken, Isak Andreas Oskal        51426 348
73 Reserve Bernt Erling Thomassen Alta Hans Arild Hansen, Odd Eilert Persen, Hugo Jakobsen          52813 349
74 Reserve Nils Peder Andreas Tornensis Kautokeino Nils Andreas E. Tornensis, Ellen J. Sara Eira, Jarl Hermansen, Karen Ellen Inga Eira         52494 350
75 Reserve Jan Andersen Porsanger Per Haagensen, Simen Johansen, Åsmund Andersen, Ketil Dinesen, Yngve Dinesen         51063 351
76 Reserve Jon Anders Tornensis Kautokeino Nils Ole O. Triumf, Klemet Klemetsen, Mikkel Tornensis, Rolf Anders Hansen Hætta         48700 352
77 Reserve Svein  Henriksen Kautokeino Anne Karine O. Hætta, Nils Johan Buljo, Alf Magne Gundersen, Ole Kristian Aspelund         46457 353
78 Reserve Tor Ivar Soldat Nesseby Johan Soldat, Isak Mathis Balto, Eva Elisabeth Soldat, Camilla Jensen         51388 354
79 Reserve Tor Georg Næss Karasjok Erik Nilsen, Odd Kristian Aune, Frank Ingvard Nilsen          49769 355
80 Reserve Kjell Magne Grønnli Karasjok Rolf Gunnar Josefsen, Alf Grønnli, Alf Øyvind Grønnli, Marit Inger Eira Grønnli, Isak Nils Eira, Kátjá Márjá B. Grønnli        48619 356
81 Reserve John-Erling Jægervand Porsanger Herman Kåven, Frank Thomassen, Geir Arne Hestnes, Ronny Salamonsen, Hans Andreas Kåven, Ken-Charles Olsen        46516 357
82 Reserve Martin Sørnes Vadsø Knut Reidar Pedersen, Bjørn-Rikart Pedersen, Daniel Vannebo Pedersen, Stein Are Gressmyr, Lars-Inge Pedersen, Annbjørg Ballo, Magne Pedersen        52581 358
83 Reserve Finn Ottar Johansen Sør-Varanger Hanne Kalliainen, Gunn Solveig Liane, Knut Liane, Jarl Pedersen, Morten Pedersen, Anneli Kalliainen Kyrrø, Tor Kyrrø, Emil Christoffer Liane       52280 359
84 Reserve Sverre Pedersen Tana Eskil Berg, Helge Samuelsen, Even Berg, Tore Helistø, Sonja Lydia Kimo Pedersen, Marita Mikalsen Guttorm, Maria Johansen Helistø, Sindre Skjåvik, Karine Kimo Pedersen, David Mannes      50726 360
85 Reserve Stein Jonny Andreassen Vadsø Bjørn Tore Hasti, Magnar Kåre Espedal, Kjell Reidar Wickstrøm, Vebjørn Kilvær, Heidi Brandt         51167 361
86 Reserve Kjell A Korbi Alta Trond Mathisen, Ånund Spangen, Ronald Haugen, Ulrik Hentzer         52751 362
87 Reserve Helge J. Nystad Karasjok Mats Nystad, Heidi Sara, Espen Nystad, Sverre Østerbøl, Jens Vegar Østerbøl, Kevin Nystad        50737 363
88 Reserve Øyvind Lindbæck Porsanger Rolf Are Gustavsen, Dagfinn Lindbæck, Miika Lindbæck, Olavi Hoikka         52339 364
89 Reserve Vidar Somby Karasjok Kai Jøran Mienna, Bernt Somby, Aslak Alf Mienna, Jan N. Somby, Rune Georg Guttorm         49684 365
90 Reserve Håvard Martinsen Alta Bengt Arne Thomassen, Alf Harald Martinsen, Helge Martinsen          46921 366
91 Reserve Svein Kristian Anti Karasjok Petter Tretnes Hansen, Tor Atle Hansen, Randulf Åsmund Riderbo, Tommy Hansen         52819 367
92 Reserve Johannes Skulstad Sør-Varanger Jens Kristian Baustad, Fritz-Ove Amundsen, Kjartan Lunøe, Dag Arne Kurthi         49130 368
93 Reserve Egil Olli Karasjok Edgar A. Kåven, Olaf Olli, Sven Engholm, Ragnvald Aslaksen, Gunn Anette Anti Aslaksen, John-Morten Anti Aslaksen, Jon Egil Olli, Christel Solbakken Finne       46436 369
94 Reserve Tore Andreassen Vadsø Rolf Kåre Jensen, Tom Pedersen, Tor-Jonny Pedersen, Ronald Andersen, Leonardo Londono-Gomez         49435 370
95 Reserve Bjørn Roar Mannsverk Alta Sven Ørjan Mannsverk, Jarl Åge Haugan, Harry Hansen          52563 371
96 Reserve Gunlaug Egeland Vadsø Ingvild Halvorsen, Linn Hansen, Torunn Bernhardsen, Birgitte Mietinen, Mia Karine Mækelæ Johansen, Kristine Jærijervi        49834 372
97 Reserve Johan Henrik Skum Kautokeino Ante Bals, Nils Johan Bals, Nils Morten Skum, Nils Henrik Skum, Veiko Ilmari Saari, Elle Garen Inga Skum, Per Egil Siri, Per Gaup       46510 373
98 Reserve Johan Henrik Buljo Kautokeino Ole Tomas Gaup, Nils Mathis Buljo, John Petter Bakkevoll, John Ailo Kvam Eira         51315 374
99 Reserve Lars Heikki Saari Kautokeino Per Anders Vik, Marianne Prytz Lund, Hans Lund, Leif Petter Oskal, Anders Oskal         50728 375
100 Reserve Stein Ola Fremstad Sør-Varanger Bjørnar Gjetmundsen, Ronald Lorentzen, Svein Erik Nordhus, Jørn Malinen, Atle Malinen         49942 376
101 Reserve Einar Asbjørnsen Porsanger Idar Johansen, Jan Henrik Hætta, Ove Kristiansen          51786 377
102 Reserve Nils Henrik Gaup Karasjok Nils Ragnvald Dalseng, John I. Dalseng, Vivi D. Johnsen, Morten Dalseng, Nils N. Gaup, Jørgen Johnsen, Trine Flage        47236 378
103 Reserve Jørn Eirik Pedersen Sør-Varanger Jøran Pedersen, Jan Erik Pedersen, Tor Erik Pedersen, Trond Hagen, Lars Petter Øie         47239 379
104 Reserve Mikkel Johan Eira Kautokeino Aslak Andreas M. Eira, Jan Trygve Thomassen, Johan Daniel Triumf, Bjørn Christian Olaussen, Anders Eivind Eira         48527 380
105 Reserve Øystein Vælidalo Sør-Varanger Jan S Vælidalo, Kåre J Vælidalo, Edvin L Nilsen, Runar Hivand, Trond E. Iversen         51892 381
106 Reserve Matti Eira Kautokeino Ole Mathis Vesterheim Hætta, Per Aune Buljo, Mikal Eira, Kjetil Sandem, Torstein Løksa         52502 382
107 Reserve Hugo Stina Vadsø Christer Andersen, Yvonne Andersen, Vegard Bangsund          48788 383
108 Reserve Roy Westberg Tana Geir Westberg, Morten Hansen, Kjell Gunnar Westberg, Alfred Myrli         51716 384
109 Reserve Brita Olesdatter Hætta Kautokeino Jon Anders Hætta, Thorbjørn Isaksen, Ole Anthoni Hætta, Risten J. Hætta         52460 385
110 Reserve Odd Henrik K. Hætta Kautokeino Anton Dahl, Mikkel Per A. Gaup, Simen Dahl          49886 386
111 Reserve Stein Torbjørn Rushfeldt Vadsø Roald Inge Nilsen, Karstein Korvanen, Tommy Ananiassen, Torgeir Ovanger, Edvin Persen, Torbjørn Mikael Rushfeldt        47301 387
112 Reserve Per-Arild Martinsen Loppa Raymond Antonsen, Ole Karstein Johansen, Webjørn Johansen, Paul Olav Røsbø, Truls Martinsen, Jan Magnus Martinsen, Britt Martinsen        50518 388
113 Reserve Johan Ingvald Hætta Kautokeino Kirsten Anne Utsi, Jon Thomas Hætta, Maret J. Hætta          51603 389
114 Reserve Magnar Aslaksen Karasjok Siv Anita Aslaksen, Jens Tore Heim, Runar Samuelsen          50055 390
115 Reserve Trond Mikkelsen, Sør-Varanger Jostein Nordgård, Emil Mikkelsen, Tom Johansen, Ronald Amundsen         52661 391
116 Reserve Kim Erik Isaksen Tana Torleif Paltto, Paul Andreas Varsi, Kevin Andre Varsi, Cathrine Isaksen Erke         48485 392
117 Reserve Nils Mathis Bæhr Kautokeino Mats Andre Bæhr, Olavi Sakari Saijets, Roy Heggelund          53218 393
118 Reserve Steinar Svendsen Hammerfest Stefan Theodor Bremer, Øystein Perry Storelv, Rune Berg          45940 394
119 Reserve Rolf Gullik Sarre Karasjok Bjørn Kåre Olufsen, Roger Kalstad, Erland Søgård, Anne Grethe Bakkevold, Anders Olsen, Tove Mette Wigdahl, Áigin Magnus F. Sarre        49362 395
120 Reserve Dan Einar Siri Tana Børge Roska Aune, Odd Einar Siri, Ester Katrine Aronsen Siri, Marie K. Johansen, Stig Arne Heitmann, Joakim Bach        49944 396

Kommentarer til denne saken